Sygnaturki z Advent Childern

Wypowiedz się na temat tego Forum
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Olki juz wszystko dzial Dzieki W_M
Hmmm, dziwne bo nic nie ruszałem. Może serwer miał zły dzień :D :roll:

Aha, jako że miałem końcówke tygodnia zawaloną robotą niestety niczego nie zdołałem dokonać w kwestii sygnaturek, ale skoro powiedziałem że nad tym popracuje, to znaczy że popracuje :D
2BII!2B
skrabson
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 05 lutego 2005, 23:27

Post autor: skrabson »

Ja bym poprosil cos z Rufusem jezeli by sie dalo ^^ :P
Ostatnio zmieniony 26 września 2005, 20:01 przez skrabson, łącznie zmieniany 1 raz.
SatAnity
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 18 września 2005, 18:30
Kontakt:

Post autor: SatAnity »

hmm, winter ładny styl masz. Podoba mi się, ale ja niestety (albo stety potrafie sam sobie zrobic xD, tyle ze zajmuje za duzo :/ a jak go zapisze w słabej jakosci to lipnie wygląda :? )
ale dodam go do posta :P
Obrazek
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po kolei
alien pisze:Olki juz wszystko dzial Dzieki W_M
Zostajesz przy obecnej sygnaturce :?: Czy wykonać nową :?:
Adult pisze:A emblemant ładny ale czegoś mi w nim brakuje.
Wystarczyło trochę krytyki i godzinka w Gimpie i wyszło coś takiego >
Obrazek Obrazek
Co sądzisz tym razem :?: Tylko pisz szczerze, bo będziemy kręcić się w kółko.
skrabson pisze:J abym poprosil cos z Rufusem jezeli by sie dalo ^^
Zgłoszenie przyjęte.
SatAnity pisze:hmm, winter ładny styl masz.
Dzięki
SatAnity pisze:potrafie sam sobie zrobic xD, tyle ze zajmuje za duzo :/ a jak go zapisze w słabej jakosci to lipnie wygląda
To tylko kwestia odpowiedniej optymalizacji > sygnaturka traci troszkę na jakości, ale zamiast 40kB zajmuje niecałek 10 :)
Obrazek
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Wielkie dzięki piękny avantar i sygnatórka nie mam rzadnych zastrzeżeń 8)
Obrazek
SatAnity
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 18 września 2005, 18:30
Kontakt:

Post autor: SatAnity »

spoko, tylko ze ja nie używam gimpa :P, tylko CS2 i nie moge wziac zapisz zoptymalizowany jako bo mi sie IR cos piepszy :/. Ale spoko, tylko res jest tutaj nie standardowe, ale to nie przeszkadza ^^
i co powiedzie na taką sygnaturkę, zrobioną przez mojego qmpla ^^

Obrazek

\EDIT
doprowdziłem IR CS2 do działania i sygnatur zoptymalizowana. do wintera, nie da sie zwiekszyc max rozmiaru siga i ava do 50 kb i resa do standardowego 400 x 150 ??
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

SatAnity pisze:i co powiedzie na taką sygnaturkę, zrobioną przez mojego qmpla ^^
Ładna, ale 367 KB to sporo za duzo, bo 10 takich sigów zajmuję wiecej niż cały serwis (przynajmniej kod php), grafika i pliki dodatkwe.
SatAnity pisze:tylko ze ja nie używam gimpa, tylko CS2
Ja również preferuję PS, ale szkołe w której pracuje nie stać na wydanie 3tys zł (jak podejrzewam podobnie do mnie, Ciebie również więc nie ma się czym chwalić) na program graficzny podczas gdy za tą kase moga kupić komputer (albo i dwa). Pozostaje więc Gimp.
SatAnity pisze:ie da sie zwiekszyc max rozmiaru siga i ava do 50 kb i resa do standardowego 400 x 150 ??
Pomimo że wiekszość osób chula dziś na stałkach, nie można zapomnieć że niektórzy nie posiadają takiego udogodnienia. Właśnie przez wzgląd na modemowców ograniczenia są u nas takie jak są i jako że nie jestem zasypywany prośbami o ich zmianę pozostaną (przynajmniej narazie) nietknięte.
2BII!2B
SatAnity
Junior
Junior
Posty: 9
Rejestracja: 18 września 2005, 18:30
Kontakt:

Post autor: SatAnity »

ja powiem jedno, to jest twój serwis i ja moge tylko złozyc taką propozycję, nie bede sie wtracac w to co robisz. PSEMU.pl jest dla mnie najlpeszym serwisem o emulacji i nie tylko. Wiem ze wiele osób używa jeszcze modemu, ale ja sam lepiej duzo nie mam, mam sdi, i działam na forum graficznym (nawet jestem designerem ^^) i działa ono szybko i sprawnie. Wiem ze bedzie trudno zwiekszyc max rozmiar, modemowcy nie mają tego luksusu ze moga poczekac az sie wszystko wczyta ^^, wiec prosbe zmiany pozostawie do rozpatrzenia w przyszlosci, ale jeden postulat zostanie, zwieksz max rozmiar chociaz do 25 kilo, bo jak wgram siga w opdowiadajacej mi jakosci nie mam miejsca na avatar. A jak wiadomo ta krowa wcale nie jest kool.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Alien: popracowałem nad Twoją sygnaturką i na chwile obecna wygląda to tak >
Obrazek Obrazek
Jest jakaś poprawa ;) :?:
skrabson pisze:Ja bym poprosil cos z Rufusem jezeli by sie dalo ^^
Prosze bardzo - wstępny projekt
Obrazek Obrazek
Czas na Twój komentarz i propozycje modyfikacji
SatAnity pisze:[...]ale jeden postulat zostanie, zwieksz max rozmiar chociaz do 25 kilo, bo jak wgram siga w opdowiadajacej mi jakosci nie mam miejsca na avatar. A jak wiadomo ta krowa wcale nie jest kool.
Krowa nie jest cool :D Podaj adres avatara to Ci go podepne... :roll:
2BII!2B
skrabson
Junior
Junior
Posty: 27
Rejestracja: 05 lutego 2005, 23:27

Post autor: skrabson »

a dalo by sie w momencie juz bez tego plaszcza :P [tej szaty :P]?? wiesz jak stoi/leci na tym budynku :P ?? o sygnature mi teraz tylko chodzi :P
Ostatnio zmieniony 27 września 2005, 14:39 przez skrabson, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ