Kompatybilność czyli nowa kompilacja PCSX2

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Kompatybilność czyli nowa kompilacja PCSX2

Post autor: Daniu »

Cześć troche troche pochodziłem po stronkach o kompatybilności PCSX2 0.9 z tego co widać niektóre gierki naprawde mogą się spisać na medal a teraz takie pytanie zadam do Moderatorów czy jeżeli wyjdzie nowa wersja PCSXa to zostanie ona umieszczona w dziale download ??

P.S Proszę o usunięcie moich postów ja sobie nie potrafie stym poradzić :( Przepraszam za kłopot
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Daniu pisze: a teraz takie pytanie zadam do Moderatorów czy jeżeli wyjdzie nowa wersja PCSXa to zostanie ona umieszczona w dziale download ??
Tak.
Daniu pisze:P.S Proszę o usunięcie moich postów ja sobie nie potrafie stym poradzić Przepraszam za kłopot
Trza sie nauczyc. W oknie kazdego wpisu, w jego prawym gornym rogu masz 6 przyciskow. Interesuje Cie "Zmień" oraz "Usuń" [ten krzyzyk]. Twoim zadaniem jest zrobienie z kilku swoich wiadomosci wyslanych pod rzad - JEDNA. Kopiujesz tekst ze wszystkich oprocz pierwszej. Bo do pierwszej bedziesz wklejal, to co skopiowales. Aby cos wkleic, musisz kliknac na "Zmień". Wlazisz do modulu edycji, wrzucasz tekst, zatwierdzasz i dajesz "Wyślij". Kiedy w pierwszej wiadomosci znajda sie skopiowane fragmenty, usuwasz posty zasmiecajace watek, czyli te, z ktorych owy tekst kopiowales. Nie wiem, co w tym trudnego. W ostatecznosci sam pousuwaj swoje wpisy. :]
ODPOWIEDZ