Noworoczne postanowienia

Piszta co chceta
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Noworoczne postanowienia

Post autor: winter_mute »

Od dawna znana jest praktyka, że w pierwszym dniu nowego roku składamy przed sobą/rodziną/Bogiem czy innym autorytetem zobowiązanie. Zobowiązanie, które ma my zamiar zrealizowac w ciągu najbliższego roku... wiadomą sprawą jest że z zobowiązań takich nie zawsze się wywiązujemy, ale nie o tym będzie ten temat.

Ciekawy jestem jakie jest Wasze noworoczne postanowienie :?:
Ja naprzykład mam zamiar rzucić palenie :D (jesli dobrze pamiętam to moje czwarte podejście :lol: )
2BII!2B
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

Wyjechać w koncu z naszego kraju w zagranice bo nigdy jeszcze nie bylem.
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Schudnać kilkaniaście kilo tylko już nie pamiętam które to już podejście.
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

winter_mute pisze:Ciekawy jestem jakie jest Wasze noworoczne postanowienie ?
Ja mam jedno, przypadkowe i bardzo ambitne w dodatku. Za cel postawilem sobie ukonczenie wszystkich gier, ktore nabylem w 2005 roku. Ukonczenie, czyli przemaglowanie w 101%. Mam swiadomosc, ze czasu na granie coraz mniej, ale skoro zapadla juz decyzja... :)

Korzystajac z okazji, chcialbym wszytskim zyczyc, aby udalo sie Wam wytrwac i w calosci wywiazac z noworocznych postanowien.
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

Ja mam 2 noworoczne postanowienia:
a) rzucic palenie ( nie wyszlo :/ )
b) zaczac sie uczyc i przejsc pierwsza klase technikum :D
Awatar użytkownika
Tomi
Senior
Senior
Posty: 107
Rejestracja: 08 czerwca 2003, 23:55

Post autor: Tomi »

Adult pisze:Schudnać kilkaniaście kilo tylko już nie pamiętam które to już podejście.
Ja wręcz odwrotnie, lato się zbliża trzeba przybrać na masie, później obcisła koszulka wiecie jak na to reagują laski 8)
ODPOWIEDZ