Proszę o pomoc szkoła Donkichoteria

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
Daniu
Spammer
Posty: 171
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 16:50
Kontakt:

Proszę o pomoc szkoła Donkichoteria

Post autor: Daniu »

wiem że moge na was polegać :P i mam małą prośbe za zadanie domowe mam się dowiedzieć co oznacza słowo Donkichoteria a dokładniej mam dopisać do definicji


Donkichoteria to postawa życiowa która odznacza się....
Bez wyjątku tak już to jest poprostu w każdym z nas to żyje i każdy ma swój Old School...
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Może znajdziesz coś na ściąga.pl bo ja nie wiem. Pewnie ktoś kto przeczytał Don kichota by wiedział ja akurat nie miałem z tą książką do czynienia.
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Daniu pisze:Donkichoteria to postawa życiowa która odznacza się....
... nieugięta postawą wobec losu, nawet jesli oznacza ona bezsensowną walkę z molochmi...

przykład... autorzy bleem!'a walczący z Sony - stworzyli własny komercyjny emulator szaraka z uwzględenieniem HLE BIOSu. Trzaskanie kasy na emulacji rodzimego systemu nie spodobało sie Sony, która wytoczyła autorom sprawe o łamanie praw autorskich. Członkowie bleem! teamu podjeli wyzwani i walczyli z molohem ze swiadomościa iz porazka oznacza ich koniec. Co prawda wygrali sprawę w sądzie ale koncern miedzynarodowy nie dał za wygrana i doprowadził do bankructwa biednego bleem!a :) the end :D
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

To jeszcze dodaj to co W_M dopisal i dostaniesz 6 bez gadania.Taki zyciowy przyklad :)
Obrazek
ODPOWIEDZ