Uwaga na chomiki

Miejsce, gdzie LOL nie schodzi z ust, a ROTFL jest czymś naturalnym. Intrygują Cię sprawy wywołujace niemiarowe drgania kiszek? Chcesz się pośmiać i podzielić śmiechem z innymi? Pisz.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Auron pisze:Winter

Fajny ten mój ban IP ;P

Nawet nie musiałem go obchodzić :)

A co do poprzedniej wypoiedzi (żeby mnie ktoś o lamerstwo nie posądzał) przez skrzynkę pocztową raczej nie da się obejść bana IP (przynajmniej moja wiedza nic o tym nie wie :D ), chodziło mi oczywiście o konto internetowe, z pełnym dostępem użytkownika (np. republiki).

Sorry z tą pomyłkę, właśnie wychodziłem i się spieszyłem.

Mogę tak samo powiedzieć - mój bład,
ale skoro nalegasz na blokadę IP to proszę bardzo :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Ten vitarion (z małej bo już mam zero szacunku do tego gościa) to chyba **** **** :P.
Znikaj z tego forum *** zanim W_M naprawdę da ci bana IP.
;> Steel POWAH ;>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

... cenzura powyżej - to, że Vitarion dostał bana i nie pojawi się tu przez miesiąc, nie oznacza wcale, że należy go niszczyć ... Trochę kultury panowie :!:
> no chyba, że ktoś ma ochotę na kolejnego banana...

Temat uważam za zamknięty :twisted:
Strona nie zajmuje się hackingiem, ani nie promuje tej formy działalności w sieci. Wpis o trojanach był tylko opisem możliwości przeciętnego kunia i przestrogą dla nieostrożnych internautów, jesli ktoś odebrał go jako groźbę ze strony mojej lub PSePSXe to od razu mówię, że odebrał go ŹLE :!: Na tym zakończę ten bezowocny wątek bo do niczego prócz konfliktów on nie prowadzi...
2BII!2B
Zablokowany