Guziczkowe porządki

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Guziczkowe porządki

Post autor: winter_mute »

Jak każdy pewnie zauważył w panelu "Znajomi" znalazł się nowy guzik. Jeśli ktoś jest u nas po raz pierwszy, bądź nie zwracał wcześniej większej uwagi na ikonki informuje, że chodzi o serwis multi.emu, z którym niedawno rozpoczęliśmy współprace (greetz nosf :] ). Dodatkowo odświeżyłem pozostałe graficzki znajomych... i wciągnięty w guziczkową manię zająłem się również naszymi materiałami reklamowymi
Obrazek
Jak sami widzicie, trochę mnie poniosło i niektóre grafiki nie są bezpośrednio związane z tematyką strony. Tak czy siak pełną listę guziczków i tabliczek wraz z niezbędnym do ich wklejenia kodem znajdziecie TUTAJ, jeśli więc ktoś ma ochotę na wyrażenie swej sympatii przez umieszczenie buttona/bannera PSEmu.pl na swojej stronie to będziemy bardzo wdzięczni. Tyle na dziś, logout :]
2BII!2B
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

ladny ten banner w_m ino mogl bys zrobic animacje :P tak jak ten z matrixem z flasha :) ale GOOD JOB w_m
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

kaczaa1 pisze:ladny ten banner w_m ino mogl bys zrobic animacje
Zdeczka Ciezko zrobic animacje na statycznym jpg, ale dzieki :P :D
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Powiem tak -> Faaaajjjneeeee :D
Dobre jest też to, że psemu zacznie współpracowac z multi.emu (tak, znam tą stronke ! :D też tam bywam :] )
Pozdro
Obrazek
Bomber
Senior
Senior
Posty: 138
Rejestracja: 27 sierpnia 2005, 13:36
Kontakt:

Post autor: Bomber »

Fajny baner :] i nie tylko ;>
Pentium D 2 rdzenie 2666mhz 1024 DDRII DUAL CHANNEL 2xSamsung 160gb 7200obr GeForce 7300GS 256MB
>>>PSEmu<<< FOREVER

Oj nie ładnie winter mute robic w konia "darmowe gry na ps2" heheeh
ODPOWIEDZ