W co grać ?

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

W co grać ?

Post autor: SoulReaver »

mam problemz :/ ooz nie mam w co grac acz kolwiek chcem grac na padzie wiec gry ktory sa na padzie zna ktos jakies?
prosze o pomoc !!!
noi z malymi wymaganiami !!!
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

1. aczkolwiek
2. chcę
3. składnia (i słownik :P)
4. powiedz jaki typ gier cię interesuje - zrecznościowe, fabularne, wyścigi.... i czy mają być na PSX'a czy nie (obecność tego pytania na tym forum sugeruje, że tak ale namaszczenie że gra ma być na padzie wprowadza pewną dozę niepewności :P)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

Post autor: SoulReaver »

interesuja mnie zrecznosciowki ;)
ale zeby nie trzeba bylo myslec ale zeby bylo tylko lazic i rozwalac :D
i chcem na psx ;)

no chyba tyle :)
pozdro dla bzyka i admina noi userow ;)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

SoulReaver pisze:i chcem na psx
CHCę.
SoulReaver pisze:interesuja mnie zrecznosciowki
ale zeby nie trzeba bylo myslec ale zeby bylo tylko lazic i rozwalac
Metal Slug X, Gekido, Fighting Force, Apocalypse, Dino Crisis 2 [tu juz trzeba czasem poglowkowac ale mlocka jest naprawde konkretna], MDK, Duke Nukem: Time to Kill, Tai-Fu. Dodatkowo pragne polecic zakup oryginalu zamiast sciagac syf z sieci czy wspomagac bazarowego obracacza chlamem.
Awatar użytkownika
SoulReaver
Spammer
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2006, 23:01
Kontakt:

Post autor: SoulReaver »

jak dasz mi kase to spoko pojde kupic oryginala gry oryginalne kosztuja oklo 100 wiec wiesz :/
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Swego czasu zakupilem zestaw kilku oryginalnych [uzywanych] gier na PSXa, tj. Silent Hill, DOOM, Nightmare Creatures, Resident Evil: Director's Cut, Resident Evil 2, Diablo. Wszystko kompletne, w stanie dobrym. Po rozliczeniu sie ze sprzedajacym, moj portfel schudl o 80 zlotych, zatem wychodzi, iz jedna gra kosztowala okolo 14 PLN. I gdzie tu stowka za oryginal? Jak sie chce, to sie ma za cene pirackiego tloka, a nawet taniej.

To samo z pozostalymi tytulami na PSXa, ktore nabylem legalna droga. Najwiekszy wydatek stanowila nowa, czteroplytowa gra - 65 marnych zlociszy, a zabawy na dlugie miesiace.
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

Możesz tekkena 3 sobie zagrać a jak mało myślenia to Tony Hawk, a zarazem sportowe i bijatyki nie każa nam sporo myślec.
A do gier to w obecnym czasie nie opłaca sie ściagac lub kupować na giełdzie kopii, bo obecnie oryginalne gry na PsX idą za grosze na www.ultima.pl ceny wahaja się około 29 zł za gierke a na allegro jescze z 10 zł taniej, więc w tak tanich cenach oryginałow na psx , nawet nie chce się myślec o piracie.
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

szarak pisze:na www.ultima.pl ceny wahaja się około 29 zł za gierke
Powiem więcej 30zł za dwie gry >
http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2823
SoulReaver pisze:gry oryginalne kosztuja oklo 100 wiec wiesz :/
Za stówke to na allegro sa nowe (miesięczne), zafoliowane gry na PS2. Wystarczy poszukać, a czteropłytowe gry na PSXa kupisz za 30 srebrników >
http://www.allegro.pl/item87385790_fear_effect.html
wychodzi 7,5 za płyte - gdzie kupisz pirata za taką cene :?:
2BII!2B
ODPOWIEDZ