ile kosztuje przerobienie PSX?

Jesteś maniakiem sprzętu komputerowego? A moze jesteś fanem jakiejś konsoli. Tak czy inaczej ten dział jest dla Ciebie.
luciu
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 15:04

Post autor: luciu »

a wiesz po ile ten Swamp chodzi na allegro??????
bo ja patrzylem i nie wiem czy jestem glupi slepy czy cos jeszcze ale nigdzie nie widze (przynajmniej w dziale PSX) bo o taki mi chodzi zeby byl do PSX'a a nie do PS2 :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

luciu pisze:bo ja patrzylem i nie wiem czy jestem glupi slepy czy cos jeszcze ale nigdzie nie widze (przynajmniej w dziale PSX) bo o taki mi chodzi zeby byl do PSX'a a nie do PS2
Hehhehe, PSX powiadasz nie PS2. Sposób bez przeróbki - Action Replay >
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=101925769
od 50zł wzwyż, czasem znajdą się tańsze egzemplarze. Plus nie działa z nowszą wersją konsoli (PSOne)

Sposób drugi > modchip
http://www.allegro.pl/6037_chipy.html?order=t
od kilku do kilkunastu zł, plus montarz
2BII!2B
luciu
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 15:04

Post autor: luciu »

a jest jakis inny sposob na odtwarzanie BACKUP'ow bez przerobki
na PSX'a oczwiscie:P

a wracajac do tego Action Replay'a to ja mam PSX'a SCPH-1002 i mam wyjscie PARALLEL I/O czyli odpaliloby????
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

luciu pisze:a jest jakis inny sposob na odtwarzanie BACKUP'ow bez przerobki
Oczywiście:
  • BootReplay
  • ImportPlayer
  • ImportPlayer Light
  • PS-One BootDisk
Soft nielegalny, uzywany w 90% do celów pirackich - szukasz i używasz na własną odpowiedzialność :D
luciu pisze:a wracajac do tego Action Replay'a to ja mam PSX'a SCPH-1002 i mam wyjscie PARALLEL I/O czyli odpaliloby?
Tak
2BII!2B
luciu
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 15:04

Post autor: luciu »

pobralem sobie taki program
ImportPlayer CD v2.0 Alpha 5
i odpala na nieprzerobionej konsoli a program jest wypalony samodzielnie
tylko mam maly problem chcialem se popykac w jakiegos BCKUP'a gireki
no to polazlem do kumpla i se przegralem GTA II i CROC Legend.......
i tu sie zaczyna
kazda gierke odpalil tylko jeden raz a potem albo nie chce czytac albo zatnie sie w polowie ladowania
prosze pomoz mi :D
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

luciu pisze:kazda gierke odpalil tylko jeden raz a potem albo nie chce czytac albo zatnie sie w polowie ladowania. prosze pomoz mi
Nie zajmuje się takimi rzeczami, co więcej nie mam z nimi styczności, ale jak już coś to w pierwszej kolejności wypróbowałbym BootReplay, nastęnie ImportPlayer Light (bo jest ponoć pozbawiony błędów z wersji pełnej) a dopiero później ImportPlayer. Zwróć tez uwagę iż ImportPlayer jest w kilku wersjach dla poszczególnych regionów. Tyle ode mnie.
2BII!2B
luciu
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 15:04

Post autor: luciu »

troche pozno odpisuje ale te gierki dzialaja mi bez problemu tylko Croc sie zacina chociaz wypalam 4x czy 8x (nie pamietam :x ) i na dodatek na tych bialych Verbatim'kach :D
a GTA:2 dziala looz
szkoda tylko ze na PSX'a zaprzestali produkcjii GTA juz na 2 czesci a nie np na 3 bo w 3 na PSX'ie by se pyknal :D
pozdro!!!
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

luciu pisze:szkoda tylko ze na PSX'a zaprzestali produkcjii GTA juz na 2 czesci a nie np na 3 bo w 3 na PSX'ie by se pyknal
Szkoda tylko że PSX nie pociągnąłby 3czki, przynajmniej w takiej postaci w jakiej ukazała się na PS2 :P
2BII!2B
luciu
Junior
Junior
Posty: 19
Rejestracja: 25 kwietnia 2006, 15:04

Post autor: luciu »

jakby byla taka wersja GTA:3 na PSX'a to szaraczek by sie zfajczyl :lol:
bo nie ma takiego procesorka i innych podzespolow przynajmniej porownywalnych do PS2
ale pomarzyc zawsze mozna :D :P
Awatar użytkownika
szarak
User
User
Posty: 35
Rejestracja: 25 października 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: szarak »

luciu pisze:jakby byla taka wersja GTA:3 na PSX'a to szaraczek by sie zfajczyl :lol:
bo nie ma takiego procesorka i innych podzespolow przynajmniej porownywalnych do PS2
ale pomarzyc zawsze mozna :D :P
Gdyby miasto było by mniejszego rozmiaru (dajmy połowe mniejsze) i zrobili by parę uproszczeń to spokojnie by na PSX gra poszła, ale stało się inaczej.
W dzisiejszym czasie możemy się zastanowić że jak bedzie GTA Next- Gen na PS3 i X360 , czy nie mogliby zrobic ,uproszczenia i na Ps2 puścić, ale tak nie będzie.
Najlepsza i jedyna aktualizowana strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena, emulacja, developing i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne. Aktualka po dłuższym czasie znów aktywna w tym newsy o PsOne! Zapraszam
ODPOWIEDZ