ePSXe 1.5.2 222??

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

ePSXe 1.5.2 222??

Post autor: Muzzy^F8 »

Na poczatek witam wszystkich na tym pieknym forum! ;)

Wlasnie przeczytalem sobie watek: http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=33

winter mute, napisales tam:
Mógłbym też Ci przesłać specjalną wersję 222 ePSXe 1.5.2, którą dostałęm od Calb`a, i na której chodzi GT2, ale to się mija z celem gdyż niedługo ukaże się nowa wersja ePSXe
Wiec mam pytanie... czy nadal masz dostep do tej wersji ePSXe??
Pytam, bo fajnie by bylo miec ePSXe'a, ktory obsluguje bez problemow Tenchu 1 i GT2 PAL w jednym exe ;)
A co do tekstu, ze niedlugo ukaze sie nowa wersja, to jak widac prawie rok sie ukazuje... :?

Napisalem tego posta, bo dobija mnie tlumaczenie moim kumplom, ze akurat do GT2 trzeba ten exe wlaczyc, a do tenchu 1 ten... (taki emu 2 w 1 bylby zbawieniem :D )

Czekam na odzew... ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na poczatek witam wszystkich na tym pieknym forum!
Witam... :lol:
Wiec mam pytanie... czy nadal masz dostep do tej wersji ePSXe??
Pytam, bo fajnie by bylo miec ePSXe'a, ktory obsluguje bez problemow Tenchu 1 i GT2 PAL w jednym exe
Mam, ale mam również zakaz jej rozpowszechniania... gdyż jest to beta we wczesnym stadium rozwoju i choć naprawia błąd z GT2 to stwarza całe multum innych problemów.
A co do tekstu, ze niedlugo ukaze sie nowa wersja, to jak widac prawie rok sie ukazuje...
Nowa wersja miała się ukazać około maja, ale z powodu osobistych kłopotów Calb`a premiera została odłożona na bliżej nieokreślony termin (już o tym pisałem - poszukaj na forum)
Napisalem tego posta, bo dobija mnie tlumaczenie moim kumplom, ze akurat do GT2 trzeba ten exe wlaczyc, a do tenchu 1 ten...
Narazie nic nie poradzisz, cóż life is brutal :cry:
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Dzieki... Rozumiem jak to jest z rozpowszechnianiem... ;)
Po tym jak postraszyles, ze robi nowe problemy to tym bardziej dzieki... Dopiero bym mial: "A dlaczego to nie dziala?" itp. :D
A co do nowej wersji, to mnie to nawet nie irytuje... Wrecz przeciwnie... przyzwyczailem sie do 1.5.2 i mam nadzieje, ze w nowej za duzo nowych rzeczy nie bedzie! :D

Jeszcze raz dzieki za reakcje! ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

przyzwyczailem sie do 1.5.2 i mam nadzieje, ze w nowej za duzo nowych rzeczy nie bedzie!
Muszę Cię rozczarować >
w nowej wersji oprócz poprawy kompatybilności i zwiększenia prędkości działania emu dodane zostanie parę bajerów. Dziś mówi się przede wszystkim o emulacji GunCon`a (czy jak to się tam zwie) < chodzi oczywiście o kontroler zwany potocznie pistoletem :) Głośno jest też o możliwości korzystania z zew. wtyczek sterowania (niam... witajcie wibracje :) )... To tylko dwa z potwierdzonych przecieków... ale założe się że będzie tego więcej :!:
Podejrzewam, że w.w. zmiany jak i konkurencja jaką niezaprzeczalnie jest emulator autorstwa Xeven`a znacząco wpłyną na wygląd i jakość (wieksza prędkość, kompatybilność i stabilność) emulacji jaką będzie oferowała nowa wersja ePSXe...

Nie ma jednak co wyprzedzać faktów > poczekamy - zobaczymy :shock:
2BII!2B
ODPOWIEDZ