Ogólnie o XenoGears PL

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry XenoGears w wersji na konsolę Sony PlayStation.

Moderator: browar

Awatar użytkownika
mark199
User
User
Posty: 39
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 16:32

Post autor: mark199 »

Moze wkoncu jakims cudem udalo by mi sie akonczyc ta gre :)
Obrazek
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

zloty742 pisze:Projekt jeszcze zyje?? bo bardzo chetnie bym zobaczyl finalna wersje tlumaczenia;)
Projekt żyje, ale nie mogę się pozbyć durnych nawyków (lenistwo ) Obiecałem wrzucić parę nowych screenów z misji Barta, Fei'a i Citana w Bledavik, a leżą od trzech tygodni na dysku :(
Projekt przeciąga się z tego powodu niemiłosiernie, a gdybym poważnie się za to zabrał, to pewnie byłbym już gdzieś na początku CD2. Ostatnio nabijałem się z newsa o Duke Nukem Forever, a sam robię Xenogears Forever ;/ Mam nadzieję, że po oddaniu inżynierki wolny czas postanowię spędzić właśnie na dokończenie tłumaczenia. Czas pokaże, a ty trzymaj kciuki ^__^
Obrazek
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

no nieźle prawie rok bez odzewu...może za 10 lat zagramy w to po polsku :( :cry:
greenmag

Post autor: greenmag »

bardzo mi przykro ale browar poinformowal mnie na dniach ze projekt xenogears pl zostaje na jakis czas zawieszony
my mozemy miec jedynie nadzieje ze zostal zawieszony tylko na jakis czas
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

przykre że mamy tu do czynienia z kimś kto nawet nie potrafi sam sie zalogować na swoje konto i napisać coś tylko się wysługuje. ja już przestałem wierzyc w ten project. Browar ma jakies dziwne podejście do tego, po ponad rocznym oczekiwaniu na chociażby małe info postanowiłem że nie wejdę tu już nigdy i nie robię nikomu łaski, po prostu jest mi przykro że wziął sie za to jakiś zupełnie wyalienowany człowiek który nawet nie potrafi prowadzic korespondencji na forum z ludźmi którzy czekają na chociażby małe info. pozdro i powodzenia straciliscie najwierniejszego fana :(
ODPOWIEDZ