Test and stuff

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Test and stuff

Post autor: winter_mute »

Mam dla Was dwie wiadomości - dobrą i złą. Zacznę od złej :] Otóż wygląda na to że w związku z natłokiem obowiązków zapowiadany jakiś czas temu duży update będzie musiał poczekać co najmniej do 20 grudnia. Jednakże [i tu dobra wiadomość] nie tak dawno udało mi się:
  • poprawić autoryzację, która przestała działać po zmianie forum... więc działy takie jak ustawienia czy lista kompatybilności powinny bez przeszkód rozpoznawać Waszych użytkowników. Jeśli jednak będą z tym problemy proszę usunąć ciasteczka PSEmu.pl i dokonać (re)logowania na forum.
  • poprawiłem także skrypt listy kompatybilności, który w sekcji PlayStation 2 nie działał tak jak należy... więc dodawanie grywanych tytułów i komentarzy do tych dla emulatora PCSX2 nie powinno już stanowić kłopotu.
  • zaktualizowałem informacje w dziale Emulatory zarówno sekcji PlayStation jak i PlayStation2.
  • w końcu…
Obrazek
...wykonałem wstępne (30 tytułów) testy najnowszej wersji PCSX2 i wygląda na to, że autorzy dotrzymali słowa - najnowsza wersja pracuje bardzo stabilnie, nowy ZeroGS dorównuje osiągami wtyczce GSdx9, kompatybilność rzeczywiście poszła w górę, a jakość grafiki nie odbiega znacząco od tego co prezentuje konsola. Do największych przywar 0.9.2 zaliczyłbym natomiast całkowicie `skiełbaszoną` obsługę gier na płytach CD (trzeba zrzucać na dysk bo granie z napędu to tragedia) oraz rozpikselowane tła na wtyczce GSdx9. Więcej grzechów nie pamiętam, więc poinformuje tylko, iż kompatybilne / grywane tytuły wzbogaciły wspomnianą kilkukrotnie Listę Kompatybilności, a pełne info wrzuciłem tam gdzie zawsze :] Na zakończenie mała zagadka - z jakiej gry pochodzi powyższy fragment screenshot`a?
2BII!2B
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Gra na obrazku to Dragon Quest/ Dragon warrior 8. :)
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Nie mogę się nie zgodzić - żabia gęba (w zasadzie król żabia gęba) pochodzi oczywiście z DQ8...

Szkoda, że odzew na zagadkę był wprost proporcjonalny do urody zescreenowanego jegomościa, ale cóż nie można mieć w życiu wszystkiego :P
2BII!2B
ODPOWIEDZ