Final Fantasy X

Dyskusja na temat gier wydanych przez firmę Square-Enix (dawniejszy SquareSoft).
rico83
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 01:11

Final Fantasy X

Post autor: rico83 »

Mam pytanie. Czy da się zlikwidować czarne pasy które są widoczne na górze i na dole ekranu? Czy da się zmienić format wyświetlanego obrazu? Te pasy mi trochę przeszkadzają.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jak możesz to zarzuć screena bo nie za bardzo wiem o jakie pasy Ci chodzi.
2BII!2B
rico83
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 01:11

Odpowiedź

Post autor: rico83 »

Raczej nie mam możliwości by opublikować screen z gry ale postaram się to wyjaśnić w najprostrzy sposób. Na początku napiszę że gram używając telewizora formatu 4:3. Gdy gram w Final Fantasy X to obraz wygląda tak jakby był w formacie 16:9. W ustawieniach konsoli mam standardowo ustawione 4:3.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Gra jest w wersji PAL? Nie próbujesz czasem czasem uruchomić trybu 60Hz na 50Hz telewizorze? To tłumaczyłoby, skąd wzięły się te kaszety.
rico83
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 01:11

Odpowiedź

Post autor: rico83 »

Gra jest w wersji PAL. Z tego co wiem to raczej nie da się w tej grze ustawić trybu 60Hz.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ehhh, chodzi Ci o standardowe, niewyłączalne czarne paski jak na screenie poniżej?

Sorry za jakość, ale to wszystko na co stać mój tel. jeśli chodzi o robienia fotki obrazu z TV pod światło.
2BII!2B
rico83
Junior
Junior
Posty: 11
Rejestracja: 06 stycznia 2007, 01:11

Odpowiedź

Post autor: rico83 »

Dokładnie o to mi chodziło. SZkoda że nie da się ich usunąć.
adrii44
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 09 lutego 2010, 22:09

FFX

Post autor: adrii44 »

a tak apropos ffX.... co mogę zrobić aby gra na emulatorze działała szybciej????ogólnie to niby działa, ale już przy pierwszym filmiku fps spada mi tak gdzieś średnio o 25 fps-ów.....potem wchodzi menu główne gry i niby już wszystko ok , ale jak chce włączyć new game to fps znowu spadają...chyba że włącze pauzę to jest git(56fps ) i dZiała normalnie .....Czy ktoś może mi coś doradzić?????
ODPOWIEDZ