O zakazanych linkach i "trochę" o sprzęcie ;)

Piszta co chceta
Fisz

Post autor: Fisz »

Ja mam kilka linkow do gier na PSX PC i PS2 ale nie dam;) a pisze to bo wy myslicie ze gier na PSX nie da sie scignac... PHI!
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Fisz pisze:Ja mam kilka linkow do gier na PSX PC i PS2 ale nie dam;) a pisze to bo wy myslicie ze gier na PSX nie da sie scignac... PHI!
To co MY myslimy to SAMI wiemy najlepiej :!: A podawania linków doww. gier zabrania regulamin. A do regulaminu stosować powinien (czyt. MUSI) się KAŻDY :!:
Btw. A ja mam złotą kaczkę na łańcuchu i Ci jej nawet nie pokażę. A żyj sobie ze świadomością, że jej nigdy nie widziałeś :twisted: :lol:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

pisze to bo wy myslicie ze gier na PSX nie da sie scignac
Kto powiedział że się nie da :?: Regulamin zabrania publikacji tego typu linków ze względu na dwie sprawy :
1) ochronę praw autorskich developerów - a podanie takiego linku jest równoznaczne z łamaniem polskiego i międzynarodowego prawa co skończyłoby się natychmiastowym zamknięciem strony :!:
2) niechętnie zaś zajmujemy się (przynajmniej ja) problemami ze ściągniętymi grami gdyż ich uruchamianie pod emulatorem w 70% kończy się fiaskiem - a to z powodu usuniętej z rippów zawartości - co w skrajnym przypadku może prowadzić do uszkodzenia systemu [nie ma co się śmiać - istnieje taka możliwość]
Ja mam kilka linkow do gier na PSX PC i PS2 ale nie dam;)
1. Kilkunastu użytkowników Kozzy z Bydgoszczy (nie jestem pewien - jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi) też się cieszyło jak sobie pościągali masę filmów, mp3 i gier. Ich miny zrzedły jednak gdy wpadli w łapki organów ścigania, które łaskawie sypneły im 400 000$ (słownie czterysta tysięcy dolarów)... ciesz się więc póki możesz, ściągaj, ale pamiętaj że konsekwencje poniesiesz TY.
2. No i co z tego
3. a czy ktoś Cię prosi żebyś podał bo mnie się zdaj, że węcz przeciwnie
4. No i co się chwalisz - ja sobie kupiłem nowiutkiego GF:FX 5800 Ultra dwa dni temu - przebij to :P
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

No i co się chwalisz - ja sobie kupiłem nowiutkiego GF:FX 5800 Ultra dwa dni temu - przebij to
Winter_mute... Ty chyba śpisz na kasie ;)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

eeee.... nie przesadzajmy, kto w tych czasach śpi na kasie :?:
Po prostu dobrze kombinuje - zamówiłem trochę sprzętu dla znajomych (sobie też wziołem - Barakuda 120GB SATA za 350zł to prawdziwa okazja) za dość dużą kwotę i kartę dostałem jako bonus (taki prezent za fatygę) :)

... koniec z tymi przechwałkami :P
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2003, 22:27 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ładny mi "bonus" :). Tosh to paliwo rakietowe dla PieCa.
Awatar użytkownika
MVT
Senior
Senior
Posty: 168
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 21:19
Kontakt:

Post autor: MVT »

Yo, ajm bak ;P.
BzyRes, W_M nie śpi na pieniądzach, sam sobie zrobił GF:FX 5800 Ultra :D, tylko nie chce sie przyznać ;).
;> Steel POWAH ;>
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Tosh to paliwo rakietowe dla PieCa
nie całkiem... poprzednio miałem GF4Ti4800 i 4200 - nie licząc wsparcia dla DX9 i paru dodatkowych fps`ów hiper róznicy między kartami nie ma [chociaż demka -"Dusk & Dawn" prezentują się znakomicie :]
W_M nie śpi na pieniądzach, sam sobie zrobił GF:FX 5800 Ultra , tylko nie chce sie przyznać
Kurcze, a tak się starałem być skromny i ukryć swe talenty - teraz będę miał przechlapane od ludzi z nVidii ;)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Dla efixa mógłbym chyba sprzedać duszę diabłu :>
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

BzyRes pisze:Dla efixa mógłbym chyba sprzedać duszę diabłu :>
Jak miło że to powiedziałeś, aqrat mam juz gotowe potrzebne dokumenty (co za zbieg okoliczności nie?), wystarczy tylko podpisac własną krwią :twisted:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
ODPOWIEDZ