Memory Card Annihilator

W dziale software porozmawiasz na temat oprogramowania, począwszy od tego najprostszego (pisanego w języku znaczników - HTML), a skończywszy na programach wyspecjalizowanych.
Berion
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2008, 10:36

Memory Card Annihilator

Post autor: Berion »

Nie za bardzo wiedziałem gdzie mogę umieścić ten temat. Mam nadzieję, że się zbytnio nie pomyliłem. Topik jest niejako też kryptoreklamą, ale zależy nam na rozpopularyzowaniu tego programu - szczególnie kiedy PS2 jest na skraju śmierci.


======================
= Memory Card Annihilator =
======================

Dotychczas jedynymi (a raczej najpopularniejszymi) programami zdolnymi do formatowania kart pamięci były MCKiller i MCFormatter. Wraz z dniem dzisiejszym grono homebrew na PS2 powiększa się o Memory Card Annihilator. Program, który potrafi nie tylko formatować karty pamięci dla PSX/PSOne i PS2 (podobnie jak MCKill - niskopoziomowo!), ale i odformatowywać i tworzyć/wgrywać ich obrazy, a wszystko to w przystępnym dla użytkownika gui (również w polskiej wersji językowej).

Memory Card Annihilator pracuje na kartach 8, 16, 32, 64 i 128MB (użytkownik może sam definiować rozmiar). W przypadku kart dla PSXa program obsługuje wyłącznie karty 1Mb (lub większe, ale pracować będzie zawsze tylko na wybranej sekcji).

Tworzone obrazy to RAW, czyli kompletny dump całej karty. Ponadto MCA potrafi wgrywać obrazy nie tylko zrobione przez siebie, ale i przez wiele emulatorów (np. bardzo popularne *.ps2 - PCSX2 lub *.mcr - ePSXe).

Szczegółowy opis programu (wraz ze screenami) można znaleźć na >> stronie CDRinfo.pl

>> Download <<

Obrazek


Wszelkie opinie, uwagi, bug reporty mile widziane. :)
Program w downloadzie jest w dwóch wersjach z cmd i gui+cmd. Gotowy do wypalenia obraz tylko dla wersji z gui.
ODPOWIEDZ