A niektórzy ciągle czekają... ;)

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry XenoGears w wersji na konsolę Sony PlayStation.

Moderator: browar

gOndziu
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 czerwca 2008, 19:36

A niektórzy ciągle czekają... ;)

Post autor: gOndziu »

Jak w temacie, są osoby, które mimo że nie piszą tutaj na forum nadal czekają na polska wersję xenogears.
Więc jeśli prace nadal trwają to może chociaż co jakiś czas zostałby podany 'progres' pracy. Naprawdę wystarczy pojedynczy wpis co jakiś czas, myślę, że niczego wielkiego nie 'oczekujemy' ;)
Dzięki ;]
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

zgadzam sie to chyba przecież żaden wysiłek.
greenmag

Post autor: greenmag »

zgadzam sie
co jest browar z toba ?
na wakacjach jestes na wyspach czy co ?
:twisted:
tyrantx
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 07 września 2008, 10:02

Post autor: tyrantx »

Tia ja również czekam na jakieś info 8-)
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

to se poczekamy bo chyba juz zapomniał o tym tłumaczeniu :P
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

poł roku tu nie wchodziłem. patrze dzisiaj z ciekawości a tu dalej to samo gowno czyli nic. spoko browar z ciebie koleś. wsadź sobie w [cenzura] to tłumaczenie jak jesteś takim mrukiem że sam nie potrafisz od siebie czegoś napisac.
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Malutki warn... za słownictwo spod budki z piwem! :evil:
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
greenmag

Post autor: greenmag »

adriankiller pisze:poł roku tu nie wchodziłem. patrze dzisiaj z ciekawości a tu dalej to samo gowno czyli nic. spoko browar z ciebie koleś. wsadź sobie w [cenzura] to tłumaczenie jak jesteś takim mrukiem że sam nie potrafisz od siebie czegoś napisac.
- ja tez oczekuje na jakiekolwiek info o tlumaczeniu
- jakis czas temu browar poprosil mnie abym w liscie tlumaczen zamiescil info ze tlumaczenie jest nie pozucone lecz aktywne - http://pcrh.pl/lista_tlumaczen/index.html#psx
- rowniez stracilem nadzieje iz browar skonczy to spolszczenie bo nawet nie wiem czy cokolwiek tlumaczy ...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

jakis czas temu browar poprosil mnie abym w liscie tlumaczen zamiescil info ze tlumaczenie jest nie pozucone lecz aktywne
A jesli mnie pamięć nie myli to widziałem gdzieś info że prace nad tłumaczeniem zostały zawieszone do odwołania.
2BII!2B
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

Browar pisałeś na "graj po polsku" że zabierasz się ostro do pracy....coś nie widać :P daj jakieś info dzizas
ODPOWIEDZ