Problem z wyswietlaniem filmow w grach.

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Riskbreaker
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 31 sierpnia 2008, 14:55

Problem z wyswietlaniem filmow w grach.

Post autor: Riskbreaker »

WItam mam problem z grami Tekken 3 i Vagrant story a mianowicie:

W tekkenie filmy sie tna.pozatym cala gra chodzi plynnie., za to VS nie chce zaladowac poczatkowej wstawki(nie da sie jej pominac tak jak w tekkenie) wiec gra nie chce sie zaladowac. Czytalem na forum o problemach z brakiem filmow ale u mnie one sa ;) wiec chyba musi lezec on gdzie indziej. Sa ta wersje dawno temu zripowane na kompa, zajmuja po 600-700 mb. Jest jeszcze jedna cecha ktora laczy te dwie gry a mianowicie podczas odtwarzania filmu jest powtarzany ten sam dzwiek w kolko(pozniej dzwiek w tekkenie dziala poprawnie).Podczas gry emulator nie wyrzuca zadnych bledow..
Podaje sprzet ktorego uzywam:
Hardware:procek:C2D E4400, grafa radek 3870, 2 GB Ram
Software: Win XP,emulacja napedu:Alcohol 52%, emulator epsxe 1.6 i 1.7, grafa(tu chyba probowalem prawie wszystkie pluginy ze wszystkimi ustawieniami) aktualnie Pete's GPU 08, cd:CDR Xeven,,dzwiek:Eternal SPU,BIOS(tez probowalem wszystkie 3) aktualnie:SCPH1001.BIN.

Nie wiem juz co mam robic moze tutaj ktos mi pomoze?
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

WItam mam problem z grami Tekken 3 i Vagrant story a mianowicie:
W tekkenie filmy sie tna.pozatym cala gra chodzi plynnie., za to VS nie chce zaladowac poczatkowej wstawki(nie da sie jej pominac tak jak w tekkenie) wiec gra nie chce sie zaladowac. Czytalem na forum o problemach z brakiem filmow ale u mnie one sa Wink wiec chyba musi lezec on gdzie indziej.
Zakładając że wszystko masz ustawione poprawnie, a błąd występuje pomimo wszelkich starań to pozostaje tylko jedna odpowiedź - źle zrzucony obraz gry. Skoki mogą być spowodowane:
- zrzucenia ISO ze zbyt dużą prędkością
- utworzenia ISO z porysowanego nośnika
- włączona korekcja danych bądź brak profilu obsługującego zabezpieczenia
Jesli Twoje płytki są w dobrym stanie - odpal grę z napędu i zobacz czy problem nadal ma miejsce. Jeśli gra z CD/DVD chodzi bezproblemowo - utwórz poprawnie nowe obrazy ISO z w/w grami.

Edit: swoją drogą pokaż konfigurację Eternala, lub sprawdź jak gry pracuja pod kontrolą PEoPS SPU i wewnętrznej wtyczki dźwiękowej ePSXe 1.7
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Ja jeszcze pamietam akcje "ciecia sie" filmikow. Jak mialem ustawione na stale NTSC zamiast Auto jako tryb gry.

Wymuszone na jedna wredna gre co ja zle wykrywalo. :P
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
Riskbreaker
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 31 sierpnia 2008, 14:55

Post autor: Riskbreaker »

Niestety plyt juz nie mam, ale to chyba bedzie jednak wina blednego zrzucenia plyty gdyz nie testowalem jej na szaraku(myslalem ze jak sie skopiowalo to znaczy ze wszystko jest ok) sprobuje zassac inna plyte i przetestowac,napisze jak cos znajde.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

sprobuje zassac inna plyte i przetestowac,napisze jak cos znajde.
Tego typu wypowiedzi nie są tu mile widziane!
2BII!2B
ODPOWIEDZ