problem z filmami

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
getas
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 stycznia 2009, 21:33

problem z filmami

Post autor: getas »

Witam. Zapewne mam źle zgrany obraz płyty, przez co filmik z FF IX zacina mi się w jednym momencie i nic się nie dzieje. Czy istnieje możliwość obejścia filmów tak, aby emulator ich w ogóle nie odtwarzał? Jeśli tak, to jak?
Z góry dziękuję :)
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

Dokładnie to przy jakim filmiku?? W jakim momencie gry?? Domyślam się że chodzi o filmik z odlotem z Dali. Ale pewien do końca nie jestem. Musisz napisać dokładnie w którym momencie gry się zawiesza.
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2009, 19:19 przez KaCzA, łącznie zmieniany 1 raz.
getas
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 stycznia 2009, 21:33

Post autor: getas »

Dokladnie chodzi mi o ten moment. Zidane lapie ksiezniczkę za "pupe :lol: " za chwile wlacza sie film; 2 sekundy i zonk. koniec :?
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

Opcja szukaj nie boli. Sam miałem ten problem. Musisz zrobić dane subkanałowe. Tutaj masz link do tematu z tym problemem :
http://psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=1274

Jeśli te wszystkie rzeczy nie pomogą co są tam opisane, to napisz tu będziemy myśleć co dalej zrobić.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Czy istnieje możliwość obejścia filmów tak, aby emulator ich w ogóle nie odtwarzał?
Jest, a dokładnie była kiedyś taka możliwość, uruchom emulator z parametrem "-nomdec" (oczywiście bez cudzysłowów) najlepiej z linii poleceń i sprawdź samodzielnie.

Poza tym, jesli mnie pamięć nie myli to standardowy błąd, można go ominąć za pomocą ustawień pluginu GPU - zerknij do naszych artykułów, przegrzeb forum, napewno coś o tym było.
2BII!2B
getas
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 stycznia 2009, 21:33

Post autor: getas »

nic nie pomoglo. postaralem się o inną wersje epsx i nic. potem sciągnelem inny obraz plyty i też nic :(
KaCzA
Senior
Senior
Posty: 133
Rejestracja: 26 marca 2004, 20:59

Post autor: KaCzA »

Proponuje odwiedzić jeszcze jeden link:
http://www.psemu.pl/psx.php?dzial=FAQ#pyt12

Tu masz rzeczy związane z "zacinaniem" filmików w grze FF IX.
Może to Ci pomoże.
ODPOWIEDZ