Zardon`s promotion

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Zardon`s promotion

Post autor: winter_mute »

Wygląda na to, że sprawy mają się ku lepszemu, gdyż jak sami widzicie to już [a w zasadzie aż :] drugi nius jakim Was uraczę w tym miesiącu. Rewolucji nie ma, za to na stronie głównej ląduje info dotyczące jednego z naszych dotychczasowych moderatorów - a mianowicie Zardona. Z pełną premedytacją napisałem i dodatkowo chciałbym podkreślić słowo dotychczasowych, gdyż w uznaniu dla jego ciężkiej pracy włożonej w funkcjonowanie forum i strony mam ogromną przyjemność awansować go na stanowisko administratora serwisu.
Obrazek
Z powyższą promocją kieruję w stronę świeżo upieczonego Admina swoje podziękowania za dotychczasowy trud, gratulacje w związku z awansem oraz życzenia jak najdłuższej i najowocniejszej pracy w serwisie.
2BII!2B
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

No to witamy w doborowym towarzystwie ;) Przynajmniej teraz nie będzie tak ,że nikt z władzy się nie udziela :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

Obrazek

To tyle, jeżeli chodzi o mój komentarz :]
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Przynajmniej teraz nie będzie tak ,że nikt z władzy się nie udziela
Ty, nie fizolofuj tyle, bo wszystko się wydało i spaliłeś mój jakże misternie usnuty plan :P

a tak bardziej serio:
No to witamy w doborowym towarzystwie
Doborowe, a raczej wyborowe (choć osobiście stawiałbym na śliwkowe) to wiesz kiedy będzie towarzystwo :] Ucz się pilnie, broń się szybko i jedziemy :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Bym coś skomentował, ale nie wypada po swojej ekipie jechać... :twisted:

Gratuluje Zardon. :P
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Bym coś skomentował, ale nie wypada po swojej ekipie jechać...
Oo, kolejny... dobrze się złożyło, ja skomentuje bo... pojechać to możesz, a wręcz powinieneś w góry z ekipą na tegoroczną imprezę urodzinową...
... żadne tam wczasy nad morzem, Pan też się szykuje i zbiera bo w dużym gronie trzeba przyszpilić w tym roku bez prądu w jakieś FPS, a kobiecie wytłumaczysz, że masz turniej i w dodatku startujesz w dwóch kategoriach - na rozgrzewkę "Capture the Flask", a później to już standardowo "Last Man Standing", hehehe :)

BTW; Zardon, jestem pewien, że pytałem o to przynajmniej 5 razy, ale nic nie poradzę na sklerozę - 18 lat już skończone?
2BII!2B
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

winter_mute pisze:BTW; Zardon, jestem pewien, że pytałem o to przynajmniej 5 razy, ale nic nie poradzę na sklerozę - 18 lat już skończone?
Rotfl... chociaż już się chyba przyzwyczaiłem - mniej więcej co pół roku dostaje to samo pytanie od Ciebie... reasumując - TAK... i to już od ponad dwóch lat :P
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Rotfl... chociaż już się chyba przyzwyczaiłem - mniej więcej co pół roku dostaje to samo pytanie od Ciebie... reasumując - TAK... i to już od ponad dwóch lat :P
Cóż, teraz mamy to publicznie zapisane więc siłą rzeczy powinienem pamiętać. Powinienem, bo znając swe zdolności możesz się spodziewać powtórki za pół roku, tymczasem jednak grzecznie zapraszam w góry na sierpniową imprezę.
2BII!2B
ODPOWIEDZ