Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Final Fantasy 7 po polsku
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Emulacja » PlayStation2 » PCSX2 i dodatki
>> Dobre ustawienia pcsx2 dla Gran Turismo 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Yakuza1818
Nowicjusz

PostWysłany: 2009 12 19 17:25    Temat postu:  Dobre ustawienia pcsx2 dla Gran Turismo 3    

Witam wszystkich, jestem tu nowy, i mam problem. Otóż mam na dysku obraz iso Gran Turismo 3. Mam kilka wersji emulatora pcsx2 i próbowałem odtworzyć gre jakimkolwiek z nich. Po wielu staraniach w końcu się udało. A więc gra mi sie włączyła ale działała koszmarnie tzn. przymulała w menu, gdy pojawiało się jakieś auto gra bardzo zwalniała, na aucie były przebicia grafiki, a w końcu wszedłem w wyścig. Podczas wyścigu gra bardzo przymulała ale działała. Prosze o pomoc ponieważ nieza bardzo się znam na emulatorze dla ps2.Pewnie to sprawa dobrych ustawień programu i pluginów. Aha mój komputer to: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+, 2.61GHz, 2 GB RAM, karta graficzna GeForce 8600 GT z pamięcią 1GB. Moim zdaniem powinno śmigać, bo widziałem na dużo gorszych kompach.Pozdrawiam. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2009 12 19 18:56    Temat postu:    

1) Gra nieemulowana w pełnej prędkości
2) Procesor AMD, niestety w emulacji, szczególnie PS2 od zawsze dominował i wciąż dominuje sprzęt Intela.

Nic konkretnego Ci nie doradzę - wyczyść system z zbędnych procesów i usług, testuj wszystkie speedhacki i szukaj optymalnego pod względem prędkości i posiadanego sprzętu rozwiązania. Swoją drogą, wydaje mi się że GT4 pracuje szybciej, czemu więc nie przesiąść się na nowszą odsłonę tej serii?

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Yakuza1818
Nowicjusz

PostWysłany: 2009 12 20 16:27    Temat postu:    

Po pierwsze Gran Turismo 4 mam na ps2 i już go skończyłem. Trójke miałem kiedyś ale pożyczoną dlatego chciałem akurat GT3 mieć na kompa. Czyli niema szans na odpalenie na moim kompie tak? Czy są jakieś sposoby? Nieza bardzo się znam na tym, dlatego proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
Zardon
Administrator
Administrator

PostWysłany: 2009 12 21 23:23    Temat postu:    

Szanse są, lecz niewielkie. Bo - jak W_M napisał - Twój komputer średnio nadaje się do emulacji + seria Grand Turismo nie jest najlepiej emulowana.
W konfiguracji PCSX2 wejdź w opcję SpeedHacks, ustaw "EmotionEngine Sync Hacks" na "Use x2 Cycle Rate" i ewentualnie pobaw się jeszcze "EmotionEngine Misc Hacks".

btw z tego co wiem, to właśnie GT3 działa lepiej od GT4.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG 
hnoor0044
Nowicjusz

PostWysłany: 2016 03 18 08:29    Temat postu:    

Podczas wy�cigu gra bardzo przymula�a ale dzia�a�a. Prosze o pomoc poniewa� nieza bardzo si� znam na emulatorze dla ps2.Pewnie to sprawa dobrych ustawie�
Longrus
Junior
Junior

PostWysłany: 2016 12 13 12:38    Temat postu:    

No ja też myślałem żeby sobie ogólnie emulator na kompie zainstalować i pograć w stare różne tytuły gier
Strona 1 z 1 [6 Posts]  
Strona Główna » Emulacja » PlayStation2 » PCSX2 i dodatki
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2017 08 22 09:18
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)