Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Reklama w serwisie PSEmu.pl
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Off Topic » Hardware
>> dwa pady jeden netbook i windows 7 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ganjor86
Junior
Junior

PostWysłany: 2010 03 01 21:02    Temat postu:  dwa pady jeden netbook i windows 7    

Sprawa jest taka że moja dziewczyna ma netbooka i chcieliśmy w coś pograć ale nie jest to maszyna która oszałamia osiągami więc pomyślałem o emulatorze jakimś Smile myślę o nes nintendo64 i jak da radę to ps1 znalazłem to forum i pomyślałem że tu są jacyś maniacy emulacji i pomogą. Problemy są takie że chce tani i w miarę dobry pad tak do 25zł i chce podłączyć je na raz do netbooka żeby móc pograć w tekena i inne bijatyki na dwie osoby. Czy są emulatory które obsługują dwa pady usb ? Jeśli tak to jakie i jakie emulatory i romy z jakich konsoli polecacie na ta "wysoko obliczeniowa" maszynę Razz po prostu co ja potrzebuje żeby się wirtualnie bić i ścigać z moja dziewczyną ? Z góry dziękuję za odpowiedzi Smile i gdyby ktoś miał ciekawe propozycje na linuxa to jest na tym netbooku ubuntu 9.10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2010 03 02 00:00    Temat postu:    

Cytat:
Czy są emulatory które obsługują dwa pady usb ?
Większość emulatorów obsługuje 2 kontrolery.
Cytat:
Jeśli tak to jakie i jakie emulatory i romy z jakich konsoli polecacie na ta "wysoko obliczeniowa" maszynę
1) Jeśli komputer pociągnie Win7 to pociągnie również większość emulatorów konsol piątej generacji.
2) każdy ma swój ulubiony emulator, te najbardziej znane i najczęściej polecane to ePSXe (PSX) i Project64 (N64).
3) Z gier poleciłbym:
a) bijatyki to domena PlayStation - jest tego cała masa:Tekken3, Soul Blade, Street Fighter Alpha 3, Mortal Kombat Trilogy, Bushido Blade, Marvel vs. Capcom: Clash of Super Heroes, a w kooperacji Fighting Force oraz Metal Slug X.
b) wyścigi na PSXa: Wipeout XL, Ridge Racer Type 4, Gran Turismo 2, Colin McRae Rally (2), Crash Team Racing Micro Machines V3 oraz słabo znany RC De Go!
c) gry z N64: Super Smash Bros., Mario Kart 64, Wave Race 64,

Cytat:
Problemy są takie że chce tani i w miarę dobry pad tak do 25zł
Problem jest natomiast taki, że za 25zł dobrego pada nie kupisz

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Strona 1 z 1 [2 Posts]  
Strona Główna » Off Topic » Hardware
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 02 28 15:12
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)