Problem z wlaczeniem gry na Konsoli

Piszta co chceta
Amarant
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 października 2003, 23:40

Problem z wlaczeniem gry na Konsoli

Post autor: Amarant »

Witam
Mam pewien problem :cry: polega on na tym ze nie moge grac w gry na PSX ktore sciagnolem z internetu. Sciagnolem gre rozpakowalem ja odpalilem plik *cue przez Deamon tools na emulatorze gram w nia normalnie ale gdy nagram ja na CD i wloze do konsoli to gra nie dziala :( nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale zwracam sie do was o pomoc
Z góry dziekuje
Pozdrawiam
Amarant :wink:
Co nie moze zabic to wzmocni !
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Jedyna przyczyna ktora przychodzi mi do glowy to to, ze nie zmieniles w ustawieniach pluga CD-ROM'u litery dysku, i jak wylaczasz obraz i wlaczasz CD-rom to ci nie widzi plytki... Poza tym temat powinien byc w innym Topicu, ale teraz nie mam czasu go przenosic...
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Amarant
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 08 października 2003, 23:40

Post autor: Amarant »

No ja normalnie laduje cała plytke deamon tools i widze normalnie obraz plyty ale gdy ja nagram na CD to na konsoli nie idzie ale na PC moge w nia grac :roll:
Co nie moze zabic to wzmocni !
Awatar użytkownika
Muzzy^F8
Senior
Senior
Posty: 227
Rejestracja: 20 czerwca 2003, 05:08

Post autor: Muzzy^F8 »

Podpowiedz poszla na private message... ;)
Obrazek
Obrazek
Fear my anger. Fear my power.
I'm Dark Angel undercover.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

- z przyczyn regulaminowych nie wlanczam sie do dyskusji
- temat przeniesiony do Off - Topic
2BII!2B
Awatar użytkownika
fox
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2004, 15:42

Post autor: fox »

cze mam ten sam problem jak nagram tekkena 3 to i na konsoli i na emu mi tylko whodzi do napisu namco prasents i dalej nic allbo wogule nie wejdzie tak jest z karzdą grą kturą zrgam
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

E tam wychodzę z założenia, że kopię bezpieczeństwa gry z konsoli też można zrobić (można nie w_m?). Zakładam też, że masz oryginał (lepiej nie zaprzeczaj). Nagraj płytkę na jakimś dobrym nośniku (np. verbatim) z prędkością < x4. Powinno działać :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

No chyba ze gre się ściągneło z internetu, w dodatku jest ona rip`em.
w zasadzie przyjmując że wycięto z niej filmiki mozna jednocześnie znajleźć powód zaacinania sie T3 po wyświetleniu napisu NAMCO - brak intra.

a może sie myle - ile zajmuje plik z grą :?:
2BII!2B
Awatar użytkownika
fox
Junior
Junior
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2004, 15:42

Post autor: fox »

gra nie jest ripem jest zgrana z orginału od kolegi prubowałem ja nagrać z predkościiom 4 ale nadal nic mam nagrywarke LG 16 razy programy do dyspozycji alkochol 120% i clonecd prubowałem obydwa i nic
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

W takim razie inne pytanie - czy przy zgrywaniu (zrzucaniu gry do ISO) używałeś tego samego oprogramowania :?:
- CloneCD + profil LibeCrypt
- Alkohol120% z ustawieniami "PlayStation"

chodzi o sczytanie wszystkich danych z subkanałów, w których najczęściej znajdują się zabezpieczenia PSXowych gier. To właśnie dzięki wspomianym profilom "LibeCrypt" i "PlayStation" można bezproblemowo ominąć zabezpieczenia i stworzyć działającą poprawnie w 99% kopie bezpieczeństwa gry.

BTW; nie muszę chyba wspominać, że aby uruchomić na konsoli kopie bezpieczeństwa gier należy wpierw ją przerobić (np. montując modchipa).
2BII!2B
ODPOWIEDZ