Patch do pobrania

Dział poświęcony polskiemu tłumaczeniu gry XenoGears w wersji na konsolę Sony PlayStation.

Moderator: browar

juk777
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwietnia 2011, 18:58

do jakiej wer. jest spolszczenie ?

Post autor: juk777 »

czy będzie współgrało z wer. ntsc ?
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Nie ma innej. Koniecznie wersja USA (jap nie pójdzie). CD1 musi mieć 718 738 272 bajty. Format image'u: bin albo iso. Żadne mdfy i img.
Obrazek
Agred
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 15:51
Kontakt:

Post autor: Agred »

Browar, jak się czujesz po zakończeniu prac nad tym tłumaczeniem?
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Ciężko powiedzieć... chyba szczęśliwy :)
Obrazek
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Zrobiłem aktualizację patcha. Nazbierało się trochę błędów i parę poważniejszych problemów, które udało mi się naprawić. Zachęcam do pobrania (oczywiście tylko małe archiwum :]). Link jest na stronie projektu.

w_m w wolnej chwili zaktualizuj proszę link w pobieralni na psemu.pl :)
Obrazek
adriankiller
Junior
Junior
Posty: 15
Rejestracja: 23 marca 2007, 00:05

Post autor: adriankiller »

685 MB (bajtów: 718 503 072) moja wersja ma tyle :P a i mam pytanie. a raczej problem.

gra na pierwszej wstawce gubi klatki. podczas gry fps potrafia spasc z 60 na 15 na pol sekundy co jakiś czas. załamuje mnie to i nie moge grać.

mam kompa zabytek...
1,8 proc.
gf 2 64 400 mx
256 ramu...

ale nigdy nie miałem z emulacja problemów... przeszedłem ff7 i wiele innych gier. a tu jest problem :/ poradzi ktos cos jakies bardzej szczegółowe ustawienia emulatora moze? chociaz juz wielu opcji próbowałem. może iso mam jakies walniete? pozdro :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

w_m w wolnej chwili zaktualizuj proszę link w pobieralni na psemu.pl
Zaktualizowano, a stosowny nius widnieje już na głównej.
2BII!2B
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Ważny Update. Gra wieszała się w siedzibie Etosu. Błąd został naprawiony, a patch wyląduje na serwerze za około 30 minut.
Przepraszam wszystkich, którzy już ściągnęli patcha za ten kłopot.
Obrazek
browar
Developer
Developer
Posty: 64
Rejestracja: 08 stycznia 2006, 20:51

Post autor: browar »

Kolejna aktualizacja: Gra wieszała się na mapie świata jeżeli była uruchomiona na PSP i PSXie. Naprawiłem ten błąd. Stosowna łatka jest do pobrania na stronie midgar.psemu.pl/xgpl (pobierajcie tylko 40-megowego patcha :] )

Przepraszam wszystkich, którym błąd uniemożliwił grę.

Niestety musicie spatchować ponownie angielski image.Tym, którzy będą pobierać łatki regularnie radzę zachować sobie iso ze spatchowanymi filmami :) Te się raczej nie zmienią
Obrazek
Awatar użytkownika
Squall24
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 21:38

Post autor: Squall24 »

Mam niemały problem. Wgrałam spolszczenie i te filmy do mojego obrazu płyty, niby wszystko ok. Co ciekawe, włączam grę przez ePSXe i zaraz po tym logo SquareSoft zamiast menu, pojawiają się u mnie strony świata. N jest czerwone, a reszta biała. Cokolwiek klikam, to nie przechodzi. Co mam w takiej sytuacji zrobić?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
ODPOWIEDZ