Spyro 2 Gateway to Glimmer-problem z muyzyką i głosami:/

Masz nieopisany dotąd problem z konkretnym tytułem i emulatorem ePSXe? Pisz śmiało.
Piterixos
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 09 października 2011, 17:05

Spyro 2 Gateway to Glimmer-problem z muyzyką i głosami:/

Post autor: Piterixos »

Problem polega na tym, że podczas gry nie mam muzyki :cry: Dodatkowo nie słyszę głosów postaci, które do mnie mówią. O dziwo podczas filmików wszystko jest ok, muzyka gra, dialogi są słyszalne, i w ogóle nie ma najmniejszych problemów. Używam psx 1.7.0, a wcześniej używałem psx 1.52, ale tak czy siak nadal jest nie fajnie. Używam pluginu ePSXe SPU core 1.7.0, ale na innych (przy domyślnych ustawieniach) też muzyki ani dialogów nie ma. Czy możliwe, aby z wersji gry, którą mam powycinano muzykę i dźwięk dialogów? Może ja coś źle zrobiłem tworząc obraz? Dodam jeszcze, że po ustawieniu w/w pluginu gra ma mniej klatek na sekundę, niż na pozostałych (ale dźwięk jest najlepszy) mój komp to amd sempron 2600+ 2ghz, 1 GB RAM i GF 6800 gs/xt

Wie ktoś jak naprawić ten problem? Bez muzyki to nie ta sama gra:///

EDIT: Dodam jeszcze, że grę ściągałem trzy razy z różnych źródeł, za każdym razem ściągnięte archiwum miało inny rozmiar, I tylko w jednym przypadku udało mi się właśnie grę odpalić. Był to największy plik z tych trzech ściągniętych.
Eysmond
Moderator
Moderator
Posty: 474
Rejestracja: 11 lutego 2007, 12:03

Post autor: Eysmond »

Pobrałeś z sieci - radź sobie sam.
ODPOWIEDZ