Gry sportowe na PlayStation 2

Ogólne dyskusje na temat gier.
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Gry sportowe na PlayStation 2

Post autor: Yohokaru »

W związku z ostatnimi grami na PS2, które zostały wydane w przeciągu trzech miesięcy (FIFA 12, PES 12, NBA 2K12) zapraszam do dyskusji na temat tych tytułów oraz polityki tych wydawnictw. Mile widziane screeny, porównania, gameplaye ale i oczywiście własne opinie. Zapraszam. :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Czy to aby napewno wersje PS2 :?: W PESA nie miałem przyjemności grać, a jeśli chodzi o FIFę to odsyłam do recenzji. NBA 2K12 wygląda identycznie jak poprzedniczka. Wiem bo grywam teraz w NBA 2K11 też. Całość ma się do tego tak, że wszyscy chcieliby niewiadomo czego od PS2, a producenci chcą zarobić więc wydają te generacyjne niedorozwoje. Z drugiej strony jak poprawić coś co jest dobre... Chętnie zarzucę screenami, ale gdyż korzystam z komórki to stanie się to później:-)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Porównanie jest z wersji PC, w dodatku AFAIK z wersji demo, więc takie schody to normalne.

Wracając jednak do wątku głównego - spotkałem się z opinią, że w przeciągu ostatnich 3 lat, to jest w odniesieniu do odsłon 09-11, FIFA oferowała znacznie lepszy poziom rozgrywki aniżeli seria PES. Ponoć w tym roku, w przypadku konsolowych odsłon trend ten jest wciąż zachowany, choć nie uszło też mojej uwadze, że w tegorocznym PESie nastąpiło wiele zmian in plus jest więc nadzieja, że przy okazji kolejnej edycji poziom obu pozycji zostanie zrównany, przynajmniej bo równie dobrze okazać się może, że w jednym z tytułów zostanie wprowadzone na tyle dużo istotnych zmian, że po raz kolejny zostawi konkurencje, a przecież to wcale nie jest zły scenariusz - ot, dobre zmiany są dobre :]

Jednak jak wspomniałem na początku, powyższy wywód oparty jest jedynie na informacjach zasłyszanych (bo swoją przygodę z elektroniczną balą zatrzymałem na etapie FIFA98 :] PES4 oraz NBA Street 2) i własnych dywagacjach, jak będzie czas tylko pokaże, mam nadzieję że lepiej, czego sobie i Wam życzę.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Na gamefaqs.com podano, że w marcu 2012 2K Sports wyda Major League Baseball 2K12 w tym także wersję na PS2. Jest to dziwne biorąc pod uwagę fakt, że w 2012 Sony kończy wsparcie dla tej platformy
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Sony nie jest wydawcą Major League Baseball 2K1. Jeśli zaś 2K Sports ma stosowną umowę licencyjną to może sobie wydawać gry na PS2 nawet do 2020, ja tam nie widzę problemu, wszystko zależy jedynie od porozumienia stron.
2BII!2B
ODPOWIEDZ