Emulator Xbox 360,Playstation 3

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
luxi12
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2011, 14:40

Emulator Xbox 360,Playstation 3

Post autor: luxi12 »

Kocham gry z serii Naruto Shippuuden I to anime.Zna ktos emulator Xbox360 lub playstation 3 poniewasz mam chęć pograc w ultimate ninja storm 2.
Jesli ktos zna cos takiego prosze o odpowiedź.Wiem ze komputery tego niie dzwigają ale ja zaruzykuje.
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Nie ma jeszcze takiego emulatora, a jeżeli na youtube widziałeś filmiki, to wierz mi, lub nie, ale są to fejki. Jeżeli kochasz Naruto Shippuuden (tak samo jak ja;) to pograj w części na PS2 czwartą i piątą, lub pobaw się z emulatorkami GBA i DS-a, bo tam też znajdziesz takie rzeczy. Jak cię to satysfakcjonuje to skontaktuj się ze mną przez PW, to coś na twoją miłośc zaradzimy. Pozatym spójrz na recenzję części drugiej i przemyśl, który system będzie Ci odpowiadał, a ja już nad tym pomyślę. A tak co do Naruciaka. Madara nie przegina z tą wojną shinobi? :roll: 8-)
luxi12
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2011, 14:40

Emulator Xbox 360,Playstation 3

Post autor: luxi12 »

Tak.Podaj skypa lub inne rzeczy
[mod]To już twój trzeci post z rzucającymi się w oczy błędami, radzę korzystać z wbudowanego w przeglądarkę słownika[/mod]
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Przez PW, bo nie mam stałego łącza. Na forum jest coś takiego:D zaraz ci wyśle.
ODPOWIEDZ