psx 2

Piszta co chceta
Blueyen

psx 2

Post autor: Blueyen »

Hello
Czy jest coś takiego jak emulator play station 2 ????
jesli tak to gdzie można go zdobyć, z góry dzieki za odpowiedź
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Następnym razem postaraj się wykazać odrobiną inwencji i poszperaj na forum...
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=17
Hwory
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 17 listopada 2003, 18:47

psx 2

Post autor: Hwory »

Ja również z niecierpliwością czekam na emulator playstation 2, bo kompa z gierką Virtua Fighter 4 już mam :).
Hwory
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Czekaj czekaj - pewnie kiedyś Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona (ale raczej sobie dłuuuugo poczekasz), a do tego czasu jedyna jak na razie alternatywa - PS2 ;-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ehh..., tutaj nie ma na co czekać... Sprzet, który udzwignąłby wszystkie wspaniałości emulacji PS2 musiałby być nieźle dopakowany. Ja straciłem wszelką nadzieję, toteż od jakiegoś czasu odkładam na czarnulę ;).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Data premiery najnowszej wersji PCSX2 została ustalona na 25 listopada br... Niestety będzie to wersja 0.5 a nie 1.0 emulatora [jak zapewnie niektórzy by chcieli :] więc na poprawną obsługę przynajmniej trzech komercyjnych tytułów przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać...
nie będę też wspominał o super prędkości jaką osiąga ostatnia wersja - u mnie maksimum to 17 fpsów na pluginie software (a maszynę mam nie najgorszą) i szczerze mówiąc nie spodziewam się jakiejś znaczącej poprawy gdy kompatybilność wciąż lezy na łopatkach :)

Ośmielam się więc stwierdzić, że powyższe sformuowanie - "Ja również z niecierpliwością czekam na emulator playstation 2" jest troche przesadzone bo w najbardziej optymistycznej wersji przyjdzie nam poczekać rok, realnie rzecz ujmując emu będzie gotowe za 2-3 lata... NIE WIEM CZY OPŁACA SIę CZEKAć :P
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Może i się opłaca, ale tylko w celach edukacyjnych, bo jak wiadomo to emulacja jest ALTERNATYWĄ. Póki co należy mieć nadzieję na spadek ceny PS2 w Polsce i ciut kasy w świni... A potem... świat będzie należał do mnie ;).
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Zauważ, że wpis Hwory`ego nie traktuje w żaden sposób o celach edukacyjnych,lecz o czystej przyjemności czerpanej z wyżycia się podczas gry w doskonałego VF4...
Jesli chciałby wykorzystać emu PS2 do celów edukacyjnych dawno skorzystałby z obecnej wersji PCSX2...

Stąd właśnie ma wypowiedź, stąd właśnie konieczność tak długiego czekania... Cóż ja tam wolę... uzbierać te 1300 i kupić sobie specjalną edycję konsolki wraz ze wszystkimi dodatkami (jak dobrze pójdzie konsola zagości w mym pokoju na mikołaja..ho-ho-ho... verry marry xmass :D)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Zauważ, że wpis Hwory`ego nie traktuje w żaden sposób o celach edukacyjnych,lecz o czystej przyjemności czerpanej z wyżycia się podczas gry w doskonałego VF4...
... i stad moja wypowiedź. Przyznaj, że VF4 nie odpalisz obecnie nawet w celach edukacyjnych ;)
A powracając do kwestii zakupu PS2, to pozostaje mi tylko pozazdroscić, ale mam nadzieję, że do wakacji i mi bedzie dane szarpac bezustannie w najlepsze szpile świata.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

...

Dziś jest wielki dzień

:D

Wieczorem wrzucę jakieś screeny
2BII!2B
ODPOWIEDZ