C.R. continues

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

C.R. continues

Post autor: winter_mute »

Wbrew przyjętym skrótom, w dzisiejszej aktualizacji nie będzie mowy o Kostaryce, bezpośrednich wtryskach dla Diesla, wskaźniku ogólnej reemisji czy nawet Zgromadzeniu Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Widoczny powyżej C.R. jest jedynie skrótem myślowym, tudzież odniesieniem i bezpośrednim nawiązaniem do wcześniejszej wiadomości zatytułowanej centation3s readings.
Obrazek

Co za tym idzie, kolejna porcja ciężko strawnych wstępów, popijanych równie ciężko lejącą się wodą jest chyba zbędna - przechodząc więc do sedna wywodu, mam wielką przyjemność zaprezentować Wam kolejne prace w/w centation3a, w postaci recenzji następujących gier: Moto Racer 2, Gran Turismo, Crash Bandicoot Wrath of Cortex, Ridge Racer V, Tekken 5. Na tym wywód zakończymy, jak zawsze ładnie prosząc o Wasze komentarze, a w nich ocenę prac autora, za co z góry ładnie dziękuję.
2BII!2B
Awatar użytkownika
Yohokaru
Senior
Senior
Posty: 192
Rejestracja: 15 lutego 2011, 14:51

Post autor: Yohokaru »

Niniejszą informację pragnę dopełnić tym, że gdy tylko w mej szkole skończy się zamieszanie związane z wystawieniem ocen na pierwszy semestr oraz gdy mój sprzęt do pracy(czyt. Komputer) wróci z serwisu, wtedy na serwis trafi kilka prac związanych z PSX i PS2. Również z tym wiąże się mój nowy projekt,który pozostawię w tajemnicy a jego zwiastun mogliście zobaczyć w topiku o PEGAZUSIE. Dziękuje za wysłuchanie audycji(...)
ODPOWIEDZ