God Of War 1

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
wawmaster
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 03 lutego 2012, 16:05

God Of War 1

Post autor: wawmaster »

Witam wszystkich. Mam taki problem. Grałem sobie w God Of War 1 na emulatorze i wszystko było super (stałe 60 fps wszystko płynnie) do momentu gdy gra nie zacięła sie podczas jednaj z animacji. Jest to w miejscu gdy jestem juz w świątyni pandory, kręce dźwignią i spod sufitu opuszcza sie klatka z żołnierzem. Wtedy Kratos mówi ze bogowie wymagają ofiary. I w tym momencie animacja staje... muzyka leci dalej ale zaczyna szumieć i animacje sie zawiesza. Próbowałem także na innej wersji gry (jakiś radziecki wytwór :P ) ale było tak samo (obie wersje PAL) , bawiłem sie też pluginami graficznymi, ustawieniami itp, ale ciągle to samo. i tu jest moje pytanie : czy gdybym odpalił wersje NTSC to mogło by pomóc? (bo czytałem ze amerykańskie wersje lepiej działają) I druga kwestia : czy na wersji NTSC będą działały sejwy z wersji PAL? A może ktoś też coś podobnego miał i jakoś sobie z tym poradził?? Z góry dziękuję za wszelakie sugestie i pomoc :)


EDIT: Na wersji NTSC poszło :) Temat można usunąć albo zostawić dla potomności, może ktoś bedzie miał też ten problem.
Awatar użytkownika
MAT
Senior
Senior
Posty: 116
Rejestracja: 04 lipca 2008, 14:04

Post autor: MAT »

http://pcsx2.net/compat.php?p=1&c=g&s1= ... &s4=1&s5=1

Dodatkowo masz w NTSC progresywne skanowanie :)
Konsola PS2 SCPH 79004 PAL/NTSC
Kable BigBen RGB EURO Scart i Orginalny SONY Component
ODPOWIEDZ