Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Reklama w serwisie PSEmu.pl
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat

Strona Główna » Niusy » Na stronie
>> PSEmu.pl hacked Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA

PostWysłany: 2012 05 13 11:45    Temat postu:  PSEmu.pl hacked    

Po kilku godzinach pracy, z przyjemnością informuję, że strona oraz forum powróciły do stanu wyjściowego, a co za tym idzie wszystko pracuje jak powinno. Niemniej, w związku z zaistniałą sytuacją, przygotowałem krótkie oświadczenie, z którym (mam nadzieję) powinni zapoznać się wszyscy zainteresowani. Do rzeczy, a więc po pierwsze, przestój techniczny z ostatnich dwóch dni, nie był wynikiem prac nad nową wersją systemu, nie wiązał się z przywracaniem kopii bezpieczeństwa i nie był przejawem jakichkolwiek problemów z serwerem. Czystki, które przez ostatnie dwa dni obserwowaliście w serwisie były jedynie konsekwencją ludzkiej ignorancji i głupoty. Mówiąc wprost - ktoś włamał się na forum i skasował 95% znajdującej się tam treści (w tym niusy). Tyle w temacie wyjaśnień.

Po drugie - i tu kieruję swe słowa do niezwykle "życzliwej" osoby - drogi PAJACU, jak widzisz, Twoje działania nie przyniosły trwałego skutku, co więcej nie mam zielonego pojęcia jakie były Twoje pobudki? PSEmu.pl nie jest serwisem prowadzącym działalność zarobkową - nie wzbogaciłeś się swoimi działaniami. PSEmu.pl nie przechowuje poufnych informacji - nie uzyskałeś z włamania innych wymiernych korzyści. PSEmu.pl nie miesza się w politykę, czy inne drażliwe tematy, jest małą stroną tworzoną przez i skierowaną dla fanów - o światłach kamer i wiecznej sławie możesz sobie tylko pomarzyć. Przyznaje bez bicia, oprogramowanie serwisu nie należy do aktualnych, a moje hasło nie mogło być prostsze do odgadnięcia - nie miałeś więc nawet okazji do wykazania się umiejętnościami. Pytam więc, Ciebie, drogi PAJACU, po co to całe zamieszanie? Psujesz dzień nielicznej garstce odwiedzających i delikatnie mówiąc, irytujesz moją osobę. Chcesz się sprawdzić, zmień cele ataków - mało to stron rządowych, firmowych, korporacyjnych, czy wojskowych? Czemu nie spróbujesz swoich sił na Tusku, Kaczyńskim czy Pentagonie? Lepiej, czemu nie weźmiesz przykładu z młodszych kolegów i zamiast niszczyć czyjąś pracę, sam nie zrobisz czegoś pożytecznego dla innych, czemu nie napiszesz niusa, recenzji, czy artykułu? Za trudne? To serdecznie zapraszam - mam samochód do umycia, obiad i pranie do zrobienia oraz ogródek do przekopania, odpracuj czas który straciłem naprawiając pozostawiony przez Ciebie bajzel! Rzekłem i na tym zakończę, bo się z lekka zirytowałem.

DARMOWE gry na PS2. megaROMS -> Click 1, Click 2, Click 3 !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen 
Eysmond
Moderator
Moderator

PostWysłany: 2012 05 13 17:00    Temat postu:    

Masz może ip sprawcy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG 
Yohokaru
Senior
Senior

PostWysłany: 2012 05 13 18:24    Temat postu:    

Też mi coś tutaj nie pasowało, bo przecież remake strony miał być koło wielkanocy, atu nagłe zniknięcie tematów, później całkowity brak funkcjonalności forum. Jestem ciekawy komu zawadzała stronka, bo przecież nic nikomu złego nikt z naszych nie zrobił...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
chinek
User
User

PostWysłany: 2012 06 01 00:09    Temat postu:    

Witam, też mi coś nie zagrało. Pewnego wieczoru wchodzę na stronkę, a tu pusto. Myślę pewnie jakaś kosmetyka, ale jak zobaczyłem czyste forum, to od razu podejrzewałem coś "grubszego".
A co do sprawcy całego zamieszania, jakbyś był: mądry, wyrozumiały, serdeczny, pomocny, dobry, przyjazny, łagodny, życzliwy, pobłażliwy, zacny, szlachetny, dobroduszny, ludzki... (wybierz co chcesz), to mogłeś zaznaczyć tylko swoją obecność i poinformować o błędach strony/skryptów itp, a nie robić kipiszu. Może doczekałbyś się osobnego niusa z podziękowaniami od winter_mute Cool A tak, to Twoje "wypociny" poszły na marne, no chyba, że zrobiłeś sobie zrzut ekranu i codziennie ..........
Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość 
Strona 1 z 1 [4 Posts]  
Strona Główna » Niusy » Na stronie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Obecny czas to 2020 01 24 14:30
Wszystkie czasy w strefie UTC + 4 (DST)