Recapitulation

Nowości w serwisie
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Recapitulation

Post autor: winter_mute »

Witam Was bardzo serdecznie w nowym, 2013 roku. Dla odmiany, miast serwować tradycyjna porcję salcesonu, chciałbym dzisiejszą wiadomość poświęcić na chwilę refleksji i kilka zdań podsumowujących działalność PSEmu.pl w minionym roku.

Wydawać by się mogło, że we wspomnianym temacie za wiele pisać się nie da - ot, serwis żyje i mimo przypuszczeń co-poniektórych [patrz sonda] ma się całkiem nieźle. Może nie tak dobrze jakbym sobie życzył, bo notorycznie brakuje czasu na realizację nowych pomysłów, niemniej zawsze wygospodaruje się jakąś chwilę, by podyskutować na forum, czy sklecić niusa.

Skoro o niusach mowa - i tu po pierwsze - odczuwam wewnętrzną potrzebę, by nieskromnie nadmienić, że w okresie ostatnich pięciu lat, to właśnie rok ubiegły, był tym, w którym na łamach psemu.pl pojawiło się najwięcej aktualności. Z czego, nie ukrywam jestem wielce rad.

Drugi powód do zadowolenia to forum, które nie tylko, z mniejszym lub większym opóźnieniem służyło standardową radą, ale - co jest dla mnie sprawą bardzo istotną - w ubiegłym roku, pełniło również rolę medium informacyjnego o projektach takich jak: Polish Retro Gamer, tłumaczenie i dubbing Medievil, czy Insomnia. Co za tym idzie, cieszy mnie bardzo fakt, że wybraliście psemu.pl jako miejsce przyjazne do dzielenia się swymi pasjami i pracą.

Po trzecie i ostatnie, w 2012 roku serwis obchodził 10 (słownie dziesiątą) rocznicę istnienia, toż to dekada, szmat czasu, czy wręcz (szukając barwnego porównania) połowa życia, sporej części osób z grona nas odwiedzających. Jak tu się nie cieszyć i jak nie być dumnym z własnej wytrwałości, hehehe ;]

No i to z grubsza tyle, nie jest to może dużo i twierdzenie o szczytowej formie na podstawie powyższego, jest zbyt dalekosiężnym wnioskiem, niemniej z czystym sumieniem można wysnuć konkluzję, iż jest dobrze, a tendencja działalności serwisu w ubiegłym roku była jak najbardziej wzrostowa. Kończąc temat, (niekulturalnie) życzę sobie dalszego utrzymania tej tendencji, a nóż-widelec zwielokrotnienia jej amplitudy, Wam zaś drodzy użytkownicy i anonimowi odwiedzający dziękuje za to, że zawitaliście na łamy PSEmu.pl w 2012 i mam nadzieję że nie raz odwiedzicie serwis w roku 2013. Z nadzieją na niniejsze, kończę dzisiejszą wiadomość, pisząc: do zobaczenia.
2BII!2B
ODPOWIEDZ