Final Fantasy xII spolszczenie

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
czaczosz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2014, 07:45

Final Fantasy xII spolszczenie

Post autor: czaczosz »

mam ogromna prosbe. 3 raz zabieram sie za final fantasy xii ale pierwszy raz na emulatorze. Byłem wniebowziety gdy odnaazlem spolszczenie do FF od ffgreviera.. Niestety moja radość nie trwała długo. Po wgraniu spolszczenia na obraz iso i uruchomieniu przez pcsx1.2.1wyswietla mi sie menu spolszczenia a dalej juz nic.... czarny ekran. na stronce ze spolszczeniem ( nie wkeje linku bo chyba nie moge ale jest to jedyne spolszczenie w necie wiec latwo sie domyslic o ktore chodzi) znajduje sie poradnik o uruchomieniuspolszczenia na pcsx2. Trzeba edytowac plugin ale jestem w tym temacie zupelnie zielony i nie wiem jak sie za to zabrać. Czy znalazlby sie ktos kto kro po kroku wytlumaczy mi jak to zrobic i co bedzie do tego potrzebne. Bardzo mi na tym zalezy PROSZEEEEEE :)
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Na forum obowiązuje zakaz podawania odnośników do materiałów nielegalnych (BIOS konsoli i obrazy ISO komercyjny gier) i stron komercyjnych (szczególnie niezwiązanych z tematyką strony). Nie widzę żadnych powodów, dla których link do polskiego tłumaczenia FF12 nie może się tu pojawić.

http://www.ff12.pl/

ode mnie zaś dwa pytania:
1) z której konkretnie wersji pluginu graficznego korzystasz?
2) jaki ma CRC gry po spatchowaniu?
2BII!2B
ODPOWIEDZ