Nowości na forOOm

Wypowiedz się na temat tego Forum
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

NIo, to o wiele lepszy pomysł pozwalający obejść te niedogodności...
ale sporo osób prosiło o tą opcję, sporo osób nie ma własnych kont więc... uaktywniłem :)
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Po aktualizazcji serwisu do nowej wersji zapomniałem zaktualizować info w tym temacie więc czas najwyższy to naprawić.

02.08.2004 < jest tego sporo, ale najważniejsze zmiany to:
> aktualizacja phpBB do wersji 2.0.8a
> nowy, ciemny layuot do wyboru
> nowa wersja "Szybkiej odpowiedzi"
> poprawiłem bug powodujący nadmierne poszerzanie okna po wstawieniu obrazków
> kilkadziesiąt innych poprawek.
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

nowa wersja "Szybkiej odpowiedzi"
A propos tej szybkiej odpowiedzi. Czy dałoby się zrobić naspujące rzeczy:
1 - dodać jakąś niedużą ikonkę koło "cytat" i "zmień", żeby nie trzeba było za każdym cytatem samemu złazić na dół strony. Tylko by się zaznaczało, klikało i od razu strona przełaziłaby na dól z zacytowanym już tekstem
2 - zlikwidować te entery po 'quote' i przed '/quote'
3 - tyle :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Sądzę że to da się zrobić - popracuję nad szybkim cytatem przy okazji kilku poprawek, które musze wprowadzić do nowego wyglądu. Ale to dopiera za jakiś czas - w chwili obecnej rozkoszuję się urlopem :D
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

08.09.2004 < kilka zmian
dodać jakąś niedużą ikonkę koło "cytat" i "zmień", żeby nie trzeba było za każdym cytatem samemu złazić na dół strony. Tylko by się zaznaczało, klikało i od razu strona przełaziłaby na dól z zacytowanym już tekstem
ZROBIONE. Zamiast wstawiac nowa ikonke zaktualizowałem starą - teraz zamiast przechodzić do okna odpowiedzi po kliknięciu w ikonę cytat zaznaczony fragment tekstu wraz z niezbędnymi znacznikami zostanie przeniesiony do szybkiej odpowiedzi.
zlikwidować te entery po 'quote' i przed '/quote'
ZROBIONE

wprowadziłem info o statusie oraz szybkie wklejanie nicków w szybkiej odpowiedzi do ciemnego wyglądu (w jasnym layoucie opcje były cały czas).
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Zamiast wstawiac nowa ikonke zaktualizowałem starą - teraz zamiast przechodzić do okna odpowiedzi po kliknięciu w ikonę cytat zaznaczony fragment tekstu wraz z niezbędnymi znacznikami zostanie przeniesiony do szybkiej odpowiedzi.
Szczerze powiedziawszy to chyba nienajlepszy pomysł, bo uniemożliwia robienie łatwych cytatów z cytatami :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Szczerze powiedziawszy to chyba nienajlepszy pomysł, bo uniemożliwia robienie łatwych cytatów z cytatami
Hmmm...
Nie za bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi, ale zakładam że masz racje. Zajeło to trochę czasu (sporo plików do modyfikacji), ale dodałem osobną ikonę szybkiego cytatu tuż za ikoną {Edytuj/Zmień}. Przetestuj, sprawdź i pisz czy o to Ci chodziło :D
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Nie za bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi, ale zakładam że masz racje.
Chodzi mi o to, że tą starą ikonką mogłem mieć kilka zacytowanych cytatów (przykładowo cytowałem czyjąś wypowiedź odnośnie innego cytatu).
Zajeło to trochę czasu (sporo plików do modyfikacji), ale dodałem osobną ikonę szybkiego cytatu tuż za ikoną {Edytuj/Zmień}.
Niech Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku ;-)
Przetestuj, sprawdź i pisz czy o to Ci chodziło
Dokładnie o to, a działa pięknie :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Jeszcze takie pytanko. Czy dałoby się zaadaptować z phpBB by Przemo skryptu odpowiedzialnego za wyświetlanie na samej górze forum ilości nowych i nieprzeczytanych postów? Niby nic, ale nie trzebaby czekać aż się całe forum załaduje żeby sprawdzić czy coś nowego jest. Mi się tał ładuje szybko, ale modemowcom (o ile są tu tacy) pewnie ułatwiłoby to przeglądanie :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ofcourse że by sie dało - przypomnij mi prosze o tym w weekend to zobacze co [tzn jak szybko] da się [to] zrobić, OKI :?:
2BII!2B
ODPOWIEDZ