Samochody motory ogółem motoryzacja

Piszta co chceta
Awatar użytkownika
Phosi
Junior
Junior
Posty: 7
Rejestracja: 02 stycznia 2005, 20:29

Samochody motory ogółem motoryzacja

Post autor: Phosi »

A więc wiem że ten temat nie pasuje do tego forum ale luz
chciałbym się dowiedzieć czy interesuje was motoryzacja dla czego i jakie samochody lub motory lubicie najbardziej z góry dziękuje.
Ja tak śrenio interesuje się motoryzacją a mój ulubiony samochód to samochód jaki posiadam audi 80 b4
nie wiem co mam tutaj pisać (pozdrófka)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Temat jak najbardziej pasuje - dział Varia łyka w pierwszej kolejności tematy pozaemulacyjne :].
Przyznam, że nie jestem entuzjastą motoryzacji, a samochodami zainteresowałem się jedynie dzięki serii Gran Turismo (smutne, ale prawdziwe). Cóż, ulubione auto rodzinne, to dowolny Mercedes Benz 300D - dawnymi laty byłem współposiadaczem takiego cacka. Urzekł mnie wygląd, obszerne wnętrze (mimo 18 lat samochód był w świetnym stanie wizualnym) i pierdzący bas wydobywający się z rury wydechowej - takie Diesel'owy woffer :]. Jeśli mam podać wymarzone auto, to będę skromny - 3-drzwiowa Honda Civic, którą poddam lekkim modyfikacjom... Samochód moich snów, to Nissan Skyline - pokonałem setki tym potworem /GT się kłania/, obejrzałem sporą ilość filmików, prezentujących jego możliwości i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem (osiągi + wygląd + brzmienie!).
Na temat innego sprzętu jeżdżącego nie będę się specjalnie wypowiadal - za motocykl posłuży zwykla emzeta lub jakaś Aprilia, bo w sumie niedrogie toto, a i wygląd ma :].
Nie będę się łudził - na własną moto-machinę jeszcze tyć poczekam, póki co mam do okiełznania kosiarkę :].
Awatar użytkownika
Romek
Moderator
Moderator
Posty: 189
Rejestracja: 05 sierpnia 2003, 23:44
Kontakt:

Post autor: Romek »

Krótko i na temat:
a) Samochody:
- Mitsubishi Lancer evo VIII
- Audi A3 2.0 TDi quattro (wersja benzynowa 3.5 litra też nie jest zła, tylko kogo stać na benzynę do tego w dzisiejszych czasach...)
b) Motocykle:
- Yamaha FZ 6

Nie wiem dlaczego, po prostu dlatego, że mam do nich zamiłowanie od kołyski ...
Romek
Awatar użytkownika
Knight_Rider_PL
Junior
Junior
Posty: 5
Rejestracja: 06 listopada 2005, 14:30

Post autor: Knight_Rider_PL »

BzyRes pisze:a samochodami zainteresowałem się jedynie dzięki serii Gran Turismo
Ze mną bylo podobnie, śmigałem na pleyce w Gran Turismo 1 swojego czasu bylem takim maniakiem ze umiałem na pamięć prawie każdy element techniczny z GT1, z GT2 poznałem się przez epsxa. A co do motoryzacji fajnym samochodzikiem jest Audi A3(climatronic) silnik 1.8 benzyna w pełni wystarcza. Samochód marzeń... Dogde Challenger z 1972 pojemność 4200 cm moc 285KM.
A tak na serio to podoba mi się najnowsza Honda Accord... szkoda tylko że taka droga :( ... ponad 100 tysi jak nic, ale cóż dobry samochodzik musi kosztować.
ODPOWIEDZ