Final Fantasy: AC

Film, książka, prasa... i takie tam.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Piękny nowy trailer pod adresem http://www.apple.com/jp/quicktime/trail ... large.html

JA CHCę TEN FILM ^_^
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

oooOOOooo
Ładne, nie powiem, bardzo ładne.
Dzięki Bogu 14 września już niedługo :) :!:
2BII!2B
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Właśnie skończyłem ogladać AC. Aby nie psuć zabawy osobom, które go jeszcze nie widziały powiem tylko jedno - masakra, klimat wyjęty wprost z kultowej gry (kto grał wie za co ludzie kochają ten tytuł - to samo znajdziecie w filmie).

Ostatni raz tak dobry, piorunujący i fantastyczny film widziałem w 2000? roku i był nim mój ukochany Matrix.
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Wg mnie trochę nazbyt efekciarski, ale film jak najbardziej mi się podobał.

Szkoda tylo, że nie było chocobo :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Mortus pisze:Wg mnie trochę nazbyt efekciarski,
Pomijając fakt że film to 1 wielki efekt, zastanawiam sie w którym miejscu wydał Ci się zbyt efekciarski :?: Moim skromnym zdaniem był nieźle wyważony i oprócz efektownych walk (o których jeszcze wspomnę) oferował standardowe 360-stopniowe zwroty akcji, przynudnawe wspomnienia, całkiem sporą dawkę humoru (niektóre hasła rozkładały mnie na łopaty - "kto się bawił moją materią :twisted: " a po akcjach Turków ze śmiechu zdrętwiały mi policzki :lol: ), nie brakło równiez scen "wyciskczy łez" i przyznam szczerze że po jednej z nich poczułem osty uścisk w gardle.

Mówiąc o efekciarstwie masz pewnie na myśli walki ale zauważ że aby ludzie nie przysypiali z nudów musiały się one charakteryzować dużą dynamika. Wiem, że akcje typu bieganie po ścianach fruwanie mogą wydawac się trochę przesadzone, ale po myśl co by się stało gdyby zamiast tego wrzucili standardowe jatki z FF7 - tzn. pełno Materii, Limit za limitem i 5 summonów w kazdym starciu. A tak co prawda mamy 1 limita i jednego summona, ale za to jakiego. :shock:
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

Mort wpadnij do mnie kiedys z dyskiem . Z checia bym zobaczyl go sobie , a Naruto zaraz mi sie skonczy :D
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

alien pisze:Mort wpadnij do mnie kiedys z dyskiem . Z checia bym zobaczyl go sobie , a Naruto zaraz mi sie skonczy :D
Bedzie to chyba zbędne, zważywszy na to, że Arek też już go ma :D Chyba będziesz miał do niego troszkę bliżej ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
kr3c1k
User
User
Posty: 59
Rejestracja: 28 lutego 2004, 21:19

Post autor: kr3c1k »

Hiehie, film jest genialny !! Heh, znowu wrocila u mnie mania na ukochanego Finala :D Przechodzenie gry jeszcze raz, tapety, soundtracki itp itp itp :) I oczywiscie "Fanfare" zamiast dzwonka w telefonie :P
:)
ODPOWIEDZ