Cybermatura

Piszta co chceta
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

MoRf pisze:Całkowicie zgadzam się z kolegą w_m - matura to pryszcz, nie ma się czego bać. Nauczyciele zaś są naprawdę spoko - ślepi, głusi i podpowiadają... :)

ale moja buda nie należy do najnormalniejszych miejsc w Polsce, poza tym, większość nauczycieli nie bardzo przepada za moj klasą (z powodów bardziej lub mniej słusznych)
Tu się zgodzę-jako że męczymy się w tej samej klasie.Ale z drugiej strony może właśnie Ci nauczyciele będa się nas chcieli pozbyć i pomogą??? :? :lol:
Obrazek
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

alien pisze: Tu się zgodzę-jako że męczymy się w tej samej klasie.Ale z drugiej strony może właśnie Ci nauczyciele będa się nas chcieli pozbyć i pomogą??? :? :lol:
No pomoc to jest trochę względne. Zeby się nas pozbyc wystarczy że nam tą maturę zaliczą na 2 (czyt. dop.), a taki scenariusz jakos nie bardzo mi odpowiada :)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Gość

Post autor: Gość »

winter_mute pisze:
eee tam - jest zajebiście [oprócz sesji ;-> ] i zabawnie
niech ktoś powie że informatycy nie mają poczucia humoru ;->
No nie wiem czy tak za**biście - właśnie siedzę na Lab z programowania... i umieram :)
heheheh - a który rok jeśli można spytać?
winter_mute pisze:
no ale obecnie nie jest tak tragicznie - kobietki zaczynają atakować i ten kierunek - fakt jakichś superpiękności nie uświadczysz, ale jest na kim [czym ;-> ] wzrok zakotwiczyć i zaręczam, nie są to pojedyncze przypadki
a obok mnie siedzi dziewięciu chłopa - hehehe.... zero kobit :)
to masz pecha :-)
winter_mute pisze:
ale nie jest tragicznie
chyba u Ciebie - bo u mnie to samo co u MoRf`a (w końcu ta sama uczelnia) - rzeź
no to jeszcze trzeba mieć sporo szczęścia - a ja na razie takowe posiadam ;->
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

sasasasasa
matura próbna, matura próbna i po maturze próbnej (przynajmniej z poloka).
Kurde spodziewałem się czegoś gorszego, jakiegoś tematu z kosmosu, czystek dokonywanych na uczniach, którzy ściągali a tu całkiem spoko, mogłem sie skonsultować z nauczycielami (ja pytałem oni odpowiadali :D) a nawet z kumplami (nawet z tymi oddalonymi o 2 3 ławki :D:D)
looooooooozik chyba nie jest źle
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

No i ładnie . Woda się polała .Jutro jeszcze angol.Jak tak ma wyglądac matura to looozik.Nawet siedząc w pierwszych ławkach można było "zapuszczać żurawia" :lol:

A co słychac na uczelni???? :lol:
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Kurde spodziewałem się czegoś gorszego, jakiegoś tematu z kosmosu, czystek dokonywanych na uczniach, którzy ściągali a tu całkiem spoko, mogłem sie skonsultować z nauczycielami (ja pytałem oni odpowiadali ) a nawet z kumplami (nawet z tymi oddalonymi o 2 3 ławki )
Mówiłem, że tak będzie :lol:
heheheh - a który rok jeśli można spytać?
wysoko :) wysoko... może na pierwszym roku Ci się podoba... może tak być bo co tam jest ciężkiego? WDI, SWI - pryszcz... choć na tych przedmiiotach odpadła u mnie 1/3 roku... potem było coraz gorzej, aż doszło do tego, że z 220 osób, które zaczynały zostało na dzień dzisiejszy 40 :) co lepsze obecną sesję zakończyły jak narazie 2 :!: Czysta rzeź :lol:
A co słychac na uczelni???
Leci, powolutku ... :wink:
Ostatnio zmieniony 09 marca 2003, 01:00 przez winter_mute, łącznie zmieniany 1 raz.
2BII!2B
alien
Senior
Senior
Posty: 210
Rejestracja: 03 marca 2003, 18:45

Post autor: alien »

o i angol jush tesh za mną.
Mówiłem, że tak będzie
No w sumie tak , ale nie wiedziałem , że jest to możliwe aż tak.Koledze z ławki przedemną podyktowałem wszystkie odpowiedzi, a nauczycileka tylko powiedziała
Chłopcy jak dyktujecie to tak abym nic nie słyszłała
Jak tak ma wyglądać zawykła maturka to problem będzie tylko z ustną(polski i geta, angol jeszcze jakoś)
A Mortus zdaje infe... :lol:
BTW.A może temat zmienić na : Co w szkołach piszczy????
Obrazek
Prymek

Post autor: Prymek »

alien pisze:No i ładnie . Woda się polała .Jutro jeszcze angol.Jak tak ma wyglądac matura to looozik.Nawet siedząc w pierwszych ławkach można było "zapuszczać żurawia" :lol:
widzita... i było się stresować? :-)
alien pisze:A co słychac na uczelni???? :lol:
hehehehehe - wakacje - aż do sesji ;->
--
Pozdrówka
Prymek
Prymek

Post autor: Prymek »

winter_mute pisze:
heheheh - a który rok jeśli można spytać?
wysoko :) wysoko... może na pierwszym roku Ci się podoba...
ja wiem...? nie jest źle :-)
winter_mute pisze:może tak być bo co tam jest ciężkiego? WDI, SWI - pryszcz... choć na tych przedmiiotach odpadła u mnie 1/3 roku...
co to WDI, SWI? nei mam czegoś takiego....
u nas jest przekos matmą, fizą, elektrotechniką... doszła teraz elektronika i też po III sem. będzie przewał jak będzie egzam....
winter_mute pisze:potem było coraz gorzej, aż doszło do tego, że z 220 osób, które zaczynały zostało na dzień dzisiejszy 40 :) co lepsze obecną sesję zakończyły jak narazie 2 :!: Czysta rzeź :lol:
hehehehe - wow - tyle powiem
jaka to uczelnia? jakiś uniwerek pewnie... kumpel na UŚ'u też kiedyś wspominał o jakichś WDI[chyba to było to], ale jakoś nie pamiętam co to było...
--
Pozdrówka
Prymek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Prymek pisze:co to WDI, SWI? nei mam czegoś takiego....
WDI - Wprowadzenie do informatyki
SWI - Systemy wyszukiwania informacji
Prymek pisze:]u nas jest przekos matmą, fizą, elektrotechniką... doszła teraz elektronika
ETy nie miałem, na elektrę nie narzakam bo miałem luźnego kolesia. matma i fiza - pikuś :)
Prymek pisze:]jaka to uczelnia? jakiś uniwerek pewnie... kumpel na UŚ'u też kiedyś wspominał o jakichś WDI
hehehe - Zapytaj go jak mu się podobały zajęcia z Urszulką Bbbbboryczko (chodzi o WDI) :?: :lol:
2BII!2B
ODPOWIEDZ