nie moge wejsc na strone :(

Wypowiedz się na temat serwisu PSEmu.pl (znanego także pod starą nazwą Polska Strona ePSXe)
Acid Rh+
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 listopada 2004, 10:20

nie moge wejsc na strone :(

Post autor: Acid Rh+ »

witam!
nie odwiedzalem stronki od jakiegos czasu. ostatnio chcialem wejsc i pokazac kuzynowi "co gdzie i jak" a tu ZONK.
zamiast strony wyswietla sie komunikat ze byla proba wlamania do systemu i bla bla bla. powadzenia nastepnym razem.
a najfajniejsze jest to ze ja nawet nie wiem o co biega!! nie dosc ze nigdzie sie nie wlamywalem to nie wiem nawet o jaki system chodzi.
prosze o odpowiedz i ewentualne "odblokowanie" bo bardzo chcialbym wejsc na strone.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Skopiuj mi dokładną treść komunikatu - na jej podstawie będę mógł jednoznacznie stwierdzić co powoduje błąd.

W chwili obecnej wygląda mi to na konflikt w autoryzacji, np. odwiedzałeś stronę forum przed sierpniem 2004 i pozostały jakieś śmiecie z poprzedniej wersji, które kłócą się z nową wersją PSePSXe. Ale żeby mieć pewność musze mieć dokładny komunikat.
2BII!2B
Acid Rh+
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 02 listopada 2004, 10:20

Post autor: Acid Rh+ »

wlasciwie to juz jest wszystko w porzadku.
stronka sie zalacza a upierdliwy komunikat nie wyskakuje.
dzieki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

to tera ja se troche ponarzekam ;) - nie wiem czemu ale ostatnio stronka nie działa tzn. wpisuje adres, czekam....i czekam.... i czekam...nic. Ten przypadek był np. dziś - od rana do godz. około 18.50. Dopiero niedawno sie wbiłem. To wina stronki (np. coś jest robione) czy coś z mym kompem nie tak?
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Wina serwera, ktory ostatnimi czasy miewa chwile slabosci. Niestety nic sie nie da poradzic - wszystko w rekach adminow hostujacego nas serwisu.
ODPOWIEDZ