Medal of Honor: Infiltrator (GBA)

Tutaj możecie publikować swoje recenzje, komentować recki innych użytkowników. My zaś najlepsze z nich umieścimy na łamach strony.
bidul
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 14 listopada 2004, 10:47

Medal of Honor: Infiltrator (GBA)

Post autor: bidul »

Medal of Honor: Infiltrator (GBA)
Kategoria: Akcja

Seria Medal of Honor to jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych strzelanin pierwszoosobowych, jakie pojawiły się na komputery oraz konsole. To właśnie ten tytuł po raz pierwszy pozwolił graczom poczuć się jak na prawdziwej wojnie - mam tu na myśli oczywiście lądowanie wojsk alianckich w Normandii, które stało się elementem rozpoznawczym serii. Niestety sprawa nie wyglądała tak różowo z konsolami przenośnymi, a konkretnie z Game Boy Advance, na którą to pojawił się owiany złą sławą Medal of Honor Underground. Na szczęście autorzy drugiej części postanowili naprawić błędy poprzednika, przedłużając tym samym blask MoH-a.
jestem cool
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

No to kilka moich uwag odniście Twoich recek:
1 - zgłoś je do konkursu (bo w sumie czemu nie)
2 - przedkładamy raczej jakość nad ilość, ale nie dało się tych recenzji dłuższych niż kilka zdań zrobić?
3 - o ile recenzja gry na PS2 ewentualnie ujdzie (wszystko w gestii wintera), o tyle ta z GBA bankowo odpada, ponieważ zadanie brzmiało "Napisz recenzję dowolnej gry wydanej na PSXa"
4 - patrzę na zgłoszone do konkursu pracę, i widzę tam Twoją xywę i podany temat z forum, który z recenzjami nic wspólnego nie ma. Wyjaśnisz mi to jakoś? :-)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

I wszystko jasne.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ehem...
no coment, a może jednak
1) zadanie brzmiało "Napisz recenzję dowolnej gry wydanej na PSXa" (tj.: PSOne)
2) Kopiowanie cudzych prac jest ZABRONIONE :!:
3) Co tu dużo pisać, wszystko zostało powiedziane przez moich przedmówców. Zamiast kopiować czyjąś własnaść (łamiąc tym samym prawo i obrażając jej autora) mógłbyś siąść godzinkę przed Wordem i napisać włąsną recenzję.

Temat uważam za zamknięty. Pozostałe tematy zostaną usuniętę, a Ty dostajesz 1 upomniene - publikowanie treści niezgodnych bądź łamiących prawo jest nie na miejscu i co więcej jest tu niemile widziane. Mam nadzieję że to już się nie powtórzy.
2BII!2B
Zablokowany