kilka pytań /ISO Producer/

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Twardy

kilka pytań /ISO Producer/

Post autor: Twardy »

z jakiej strony moge ściągnoąć sopro gier na epsxe??
obiło mi sie o uszy ze jest program pozwalający gry psx przenieśc z płyty na kompa co pozwoli uruchomienie tej gry bez płyty. z jakiej stronki ściagnąc ten program ?? i jak go instalować itd. ??
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

z jakiej strony moge ściągnoąć sopro gier na epsxe??
WAREZ***WAREZ***WAREZ - pytanie o materiały nielegalne (na takie nie opdowiadam :) )
obiło mi sie o uszy ze jest program pozwalający gry psx przenieśc z płyty na kompa co pozwoli uruchomienie tej gry bez płyty. z jakiej stronki ściagnąc ten program ??
Takich programów jest całam masa (przktycznie wszystkie programy CDR wspierające robienie image`ów), ale moim skromnym zdaniem najlepszy w tej kwestii jest CloneCD [zrzucanie danych subkanałowych, naprawa błednych sektorów, sczytywanie nawet bardzo porysowanych płyt], linki i więcej informacji znajdziesz w poniższym temacie:
http://www.psemu.pl/forum/viewtopic.php?t=63
całkiem nieźle radzi też sobie mały, darmowy program zwany ISOProducer, który znajdziesz w dziale {Download>Narzedzia}
i jak go instalować itd. ??
CloneCD instalujesz ja każdą inną, windowsowską aplikację [pliki *.dat kopiujesz do folderu Profiles w katalogu Clone`a], a samo zrzucanie płytki ogranicza się do: kliknięcia na ikonie ReadCD, wybraniu odpowiedniego napędu (jesli masz ich kilka), wybraniu trybu Libecrypt i podaniu ścierzki & nazwy pliku do którego płyta (gra) ma być zrzucona... opis może jest długi ale ów opecacja zazwyczaj ogranicza się do 4klików myszą i podania nazwy pliku. Z ISO producerem jest również łatwo - rozpakowujesz pliki, i klikasz na odpowiednią ikonkę - sęk tkwi w tym że program wykorzystuje plugin CDR do zrzucania płyt więc aby działał poprawnie należy wspomniany plugs odpowiednio skonfigurować :?:
2BII!2B
Twardy

Post autor: Twardy »

ściągnełem iso producer i nie wiem jak sie nim obsłuzyc prosiłbym o kilka wskazówek.

i plis powiec chociaz jedna stronke gdzie jest 1 gra iso do pobrania.prucz final bout i metal slug.
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Twardy pisze:i plis powiec chociaz jedna stronke gdzie jest 1 gra iso do pobrania.prucz final bout i metal slug. błagam cie o to :cry: .
Chłopie z takimi pytaniami to ewentualnie na PW...
...a poza tym - nie możesz użyć jakiegos programu p2p?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

ściągnełem iso producer i nie wiem jak sie nim obsłuzyc prosiłbym o kilka wskazówek.
1. Rozpakowujesz pliki do dowolnego katalogu np. C:\ISO
2. Uruchamiasz program
3. Klikasz na Configure
Teraz należy skonfigurować plugsa. Porgram korzysta z Pete`s ASPI 1.11 - ta wtyczna obecnieukazuje się pod nazwą P.E.Op.S. CDR Driver i sposób jej konfiguracji znajdziesz w dziale {Konfiguracja>CDRom}, a ilestracje do tekstu na forOOm...
4. Po odpowiednim ustawieniu wszystkich opcji klikasz na OK, i wychodzisz z programu by zmiany w ustawieniach zostały zapisane w rejestrze i nie powodowały rzadnych konfliktów i błędów.
5. Wkładasz płytkę z grą do napędu
6. Uruchamiasz program
7. Jeśli gra nie została wykryta (komunikat przy uruchamianiu) klikasz na reload CD
8. Jesli płyta została sczytana i nie wyskoczyły żadne błędy to nie pozostaje nic innego jak kliknąć na przycisk MAKE ISO

Proste, no nie :!:
i plis powiec chociaz jedna stronke gdzie jest 1 gra iso do pobrania.prucz final bout i metal slug
Gdyby to było możliwe to napisałbym, ale jesli bym to zrobił to forOOm jak i cała strona zostałaby poprostu zamknięta - bo pliki o których mówisz są nielegalne :!: Poza tym tak jak mówi mój przedmówca - jeśli koniecznie chcesz wiedzieć to od takich rzeczy jest PW... :twisted:
2BII!2B
Mortus
Administrator
Administrator
Posty: 840
Rejestracja: 05 września 2002, 17:35

Post autor: Mortus »

Do Twardego...
A propos tej prywatnej wiadomości do mnie:
- adresów ci nie podam bo nie znam
- mówiąc p2p nie miałem na myśli wp tylko program typu KaZaA itd.
- zarejestruj się, bo jeżeli tego nie zrobisz to nie będę mógł odpowiedziec na żadne inne "nielegalne" (;-)) pytania, ponieważ nie ma PW, anie maila
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Whatever is said in Latin, sounds profound.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Twardy
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 07 marca 2003, 16:02

Post autor: Twardy »

Dobra mam kaze i co szukac ?? programy ?? i jeszcze jedno co wpisywac ?? gry psx?? gry epsxe?? i jestem juz zalogowany !! :twisted:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Dobra mam kaze i co szukac ??
Puść PW do Bati - odpowie Ci czego i jak szukać
zarejestruj się, bo jeżeli tego nie zrobisz to nie będę mógł odpowiedziec na żadne inne "nielegalne" pytania, ponieważ nie ma PW, anie maila
Musiał się zarejestrować - puszczanie PW i maili przez forOOm jest udostępnione tylko zarejestrowanym użytkownikom :!:

Tak czy owak odpowiedź odnośnie robienia ISO i korzystania z ISOProducera otrzymałeś to i dyskusja na temat schodzi na niebezpieczny temat to sądzę że najlepiej będzie zamknąć ten temat :twisted: . Na zakończenie dodam tylko że ściąganie gier z netu jest raczej nieopłacalne bo większość tytułów jest źle zrippowana i nie ruszy na emu :!: Najlepiej jest więc zaopatrywać się w pełne wersje gier na CD, a sposobów jest wiele: sklep, alegro, gielda, wilki morskie czy wymiana z użytkownikami tego forOOm - osoby zainteresowane wymianą gier powinny zgłaszać się TUTAJ
2BII!2B
Zablokowany