Dbzb3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Robert
Junior
Junior
Posty: 14
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 12:51
Kontakt:

Post autor: Robert »

Adult jakie mas ustawienia w budokai 3? plz napisz:)

Tak jeszcze jaki mas DirectX do gsdx9.0.6 plugina????

Mortus: Zakaz pisania dwóch postów pod rząd nadal obowiązuje....
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

winter_mute - 8) też mi sie podoba :)
Karty formatowałem i dalej to samo.... bede musiał se chyba innej gry poszukać i tyle ;)
Obrazek
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Adult uruchomiłem Budokai 3 i w menu mi idzie 10-25 fps/s .... lecz w walce 1 fps/s :cry: co mam zrobic .. z tego co widziałem na twoich screenach ty masz w walce prędkość od 1.50fps/s do 2fps/s .... mi skacze od .050 fps do 1 fps/s ... co mam zrobić ?? mój sprzet to :
Karta graficzna --> ATI Radeon 9200 SERIES
Procesor ---> Intel Celeron 2.4
i Ramy ---> 256 DDR Ram
Sterowniki mam z roku 2004 i mam zainstalowanego DirectX 9.0c... aha i wejdź na Gadu Gadu to pogadamy :P
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

z tego co widziałem na twoich screenach ty masz w walce prędkość od 1.50fps/s do 2fps/s .... mi skacze od .050 fps do 1 fps/s ... co mam zrobić ??
Nie chciałbym Cię rozczarować, ale wzrost prędkości emulacji o 1-2 fps nie umożliwi bezstresowej zabawy...
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Noo fakt :lol: ........ Czy wie ktoś już kiedy wypuszczą na internet do ściągnięcia PCSX2 8.0 ?? :|
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Jeszcze długo nie wypuszczą wersji 0.8 jedynym wyjściem jest skompilowanie sobie samemu tej wersji
Obrazek
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Ej mam bardzo głupie pytanie , ale musze je zadać bo nigdy sie nie zamienie w wyższe poziomy w DBZ Budokai 3 .... po pierwsze jak sie naładować ?? ( chodzi mi o to jak mam nacisnąć żeby postać naładowała sie np. X + O ) próbowałem wszystkich sposobów i za każdym razem postać używała Kaioken-a ..... po drógie jak już sie naładuje to jaką kombinacją klawiszy zmienie sie w następne levele .... to tyle 8)
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie udzielamy pomocy w przypadku problemów z przejściem gry XYZ - wykonanie comba, odkrycie postaci, itd. również tyczą się tej zasady. Użyj gugli, odwiedź GameFAQs, a na pewno znajdziesz satysfakcjonujaca Cię odpowiedź.
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

mam dobry dzien wiec odpowiem....
Ladowanie - X, <-, <-
Osiąganie poziomów zależy od dwoch czynników:
- odpowiedniej karty dla postaci (lub breakthrought),
- ilości mocy na pasku im więcej tym poziom wyższy przy zmianie,
a zmiana to L1 lub wszystkie przyciski naraz

Miłej zabawy...
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Wielkie dzięki Ravven.... Ja to mam pecha jak chole..... wyobraź sobie że grałem mistrzostwa w DBZ Budokai 3 i jak już walczyłem z ostatnim zawodnikiem ( dojście do niego mi zajeło 1,5 godziny ) i jednocześnie puściliśmy fale ... i jak dobiły do siebie to był taki zajeb..... efekt że komp mi sie zawiesił :evil: :!: jak bym go przeszedł to bymskończył mistrzostwa i bym se zasejwował a tak to dupa jutro będe musiał on nowa :x .... ja jestem przykładem dla osób które mówią że granie 1,5fps/s jest nudne ..... na początku wydawało mi sie nudne ale potem jak sie wkręciłem to fps-sy nie miały dlamnie dużego znaczenia :wink: .... chciałbym wam pokazać pare fotek , które zrobiłem jak grałem w mistrzostwach , ale nie wiem jak je zamieścić na forum :oops:
ODPOWIEDZ