Dbzb3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Ja bym jeszcze jedną rzecz sprawdził czy przypadkiem jak nie zmieniałeś plugin graficzny to nie wybrałeś GSdx9(SSE2)0.6 bo jeżeli tak to nie dziwie się że ci wyskakuje bład
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Junior
Junior
Posty: 13
Rejestracja: 23 lutego 2005, 15:10

Post autor: Kamil »

Adult pisze:Ja bym jeszcze jedną rzecz sprawdził czy przypadkiem jak nie zmieniałeś plugin graficzny to nie wybrałeś GSdx9(SSE2)0.6 bo jeżeli tak to nie dziwie się że ci wyskakuje bład
Zmieniłem i nic :cry: :cry: :cry: No to muszę czekać na nowszą wersję :cry: może to pomoże

===============================================

Wiesz co Adult jesteś wielki działa tylko że mam problem bo jak przyciskam start w menu to pojawia się ten zielony ludzik czekam a znika i potem pojawia się walka automatyczna i znowu naciskam start i znowu od początku menu. co zrobić? :roll:
Ostatnio zmieniony 13 marca 2005, 14:12 przez Kamil, łącznie zmieniany 2 razy.
emulatory to zbawienie bez nich świat by umarł
hehe
Adult
Administrator
Administrator
Posty: 524
Rejestracja: 03 kwietnia 2003, 16:24

Post autor: Adult »

Chyba nie zrozumiałeś co napisałem jeżeli masz wybraną wersje plugina GSdx9(SSE2)0.6 to nie będzie ci działa ponieważ ta wersja wymaga by procesor posiadał instrukcje SSE2 powinna być jeszcze wersja GSdx9 0.6 i tej powinienej użyć + zainstalować nowe detonatory
Obrazek
ODPOWIEDZ