GT4 - kiedy u korszarzy ? :P

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

GT4 - kiedy u korszarzy ? :P

Post autor: mazgaj1 »

bardzo wyczekuję na ten tytuł :) moze ktos wie kiedy mniej wiecej sie pojawi na "stołach" ? :D :lol: i mam nadzieje ze bana nie dostane - przeciez tylko sie pytam o sprawy oczywiste ;)
poza tym czy juz san andreas jest spiracone ?
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

ardzo wyczekuję na ten tytuł moze ktos wie kiedy mniej wiecej sie pojawi na "stołach" ?
Pojawi sie, kiedy piraci rozgryza niezlamane do tej pory zabezpieczenie. Mam nadzieje, ze zbyt szybko do tego nie dojdzie.
poza tym czy juz san andreas jest spiracone ?
Od dawien dawna :].
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

BzyRes pisze:
ardzo wyczekuję na ten tytuł moze ktos wie kiedy mniej wiecej sie pojawi na "stołach" ?
Pojawi sie, kiedy piraci rozgryza niezlamane do tej pory zabezpieczenie. Mam nadzieje, ze zbyt szybko do tego nie dojdzie.
a czy moze znasz nazwe tego super ekstra zabezpieczenia ? :P ciekaw jestem bardzo ile to bedą gryźć ^^
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Nie znam nazwy roboczej. AFAIK zabezpieczenie jest wykrywane przez soft do kopiowania jako 'nieznane'.

Jedno jest pewne. Mistrzowie kodu z Polyphony bardzo sie postarali, skoro rozmaite talatajstwo w postaci piratow i cracker'ow do tej pory nie poradzilo sobie ze stworzeniem dzialajacej kopii GT4.

Ile beda gryzc... Pewnie jeszcze troche potrwa proces zapoznawania sie z nowym wynalazkiem zabezpieczajacym plyte przed niestosownym uzytkowaniem :]. Jedno jest pewne - do tego czasu sprzeda sie mnostwo oryginalnych kopii GT4 [co napawa optymizmem - moze w koncu przyszedl czas na szturm oryginalow?], co juz, w chwili obecnej jest sukcesem duetu SONY & Polyphony.

BTW; legalna kopie gry [funkiel nowka] mozna nabyc za niewielkie pieniadze [biorac pod uwage stosunek jakosci do ceny]. Obadaj takie Allegro - co raz nowe oferty. Moze warto byloby sie skusic na oryginala, zamias czekac nie_wiadomo_ile na nie_wiadomo_jak_dzialajacego pirata? :]
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

musze się przyznać że o allegro nie pomyślałem :mrgreen: poza tym kolega i tak pewnie kupi orginał bo tez nie lubi czekać :mrgreen: w koncu to on ma ps2 a nie ja :P ja tam tylko "sprzątam" :D :lol: 8) a że jest przy kasie to już inna historia. ^^
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

legalna kopie gry [funkiel nowka] mozna nabyc za niewielkie pieniadze [biorac pod uwage stosunek jakosci do ceny]. Obadaj takie Allegro - co raz nowe oferty.
Jedyne 135 zł to (tylko) ponad 10 razy więcej niż u korsarzy. Jak zejdzie poniżej 100 zł to się zastanowię :)
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

mazgaj1 pisze:musze się przyznać że o allegro nie pomyślałem poza tym kolega i tak pewnie kupi orginał bo tez nie lubi czekać w koncu to on ma ps2 a nie ja ja tam tylko "sprzątam" a że jest przy kasie to już inna historia. ^^
Dla takich gier, jak GT4 warto dopuscic sie grzechu - poluzowac sakwe i sypnac na lade troche dukatow. Warto przymierac glodem przez jakis czas, odpuscic sobie imprezy, chlanie wodki i inne meskie rozrywki. Bo oryginalny GT4 jest jak resorak najwyzszej klasy - idealna zabawka dla faceta :].
winter_mute pisze:
legalna kopie gry [funkiel nowka] mozna nabyc za niewielkie pieniadze [biorac pod uwage stosunek jakosci do ceny]. Obadaj takie Allegro - co raz nowe oferty.
Jedyne 135 zł to (tylko) ponad 10 razy więcej niż u korsarzy. Jak zejdzie poniżej 100 zł to się zastanowię :)
Spojrz na to z innej strony. 135 zlociszy to niemal 2x mniej, niz za gre zycza sobie w polskich sklepach. Zawsze mozesz powiedziec, ze zakup u pirata 'za dyche', to bardziej oplacalne rozwiazanie, ale chyba lepiej zaliczyc luksusowa prostytutke z atestem UE [radosc / duma / uniesienie], niz wyeksploatowana tirowke a.k.a. bulgarska grzybiarke [zaspokojenie potrzeby], czyz nie? :]
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

135 zlociszy to niemal 2x mniej, niz za gre zycza sobie w polskich sklepach.
Nie znaczy to że nie obraziłbym się gdyby ceny gier oscylowały w granicy 50zł.
chyba lepiej zaliczyc luksusowa prostytutke z atestem UE [radosc / duma / uniesienie], niz wyeksploatowana tirowke a.k.a. bulgarska grzybiarke [zaspokojenie potrzeby], czyz nie? :]
Jak mawia mój znajomy "wszystkie kobiety są piękne zależy ile wypijesz i jak będzie ciemno" :D
2BII!2B
mazgaj1
Senior
Senior
Posty: 100
Rejestracja: 22 czerwca 2004, 20:20

Post autor: mazgaj1 »

winter_mute pisze:
Jak mawia mój znajomy "wszystkie kobiety są piękne zależy ile wypijesz i jak będzie ciemno" :D
Nom oczywiście. to przecież zależy od punktu "widzenia" :D :lol:

ale chyba lepiej zaliczyc luksusowa prostytutke z atestem UE [radosc / duma / uniesienie], niz wyeksploatowana tirowke a.k.a. bulgarska grzybiarke [zaspokojenie potrzeby], czyz nie? :]
tjaaa. czasami :lol: :D z reszta patrz wyżej :P
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Jesli Wasz stosunek do gier odzwierciedla stosunek do kobiet [*nie* z kobietami], to musicie byc pelni wigoru i miec niespotykana wydajnosc ;P
ODPOWIEDZ