Problem z wyborem strojów w DBZ Budokai 3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Problem z wyborem strojów w DBZ Budokai 3

Post autor: Ravven »

Cześć! Teraz mam pytanie do tych szczęsliwych :P posiadaczy PS2 i Budokai 3. Ja jak gram to nie mogę wybrać innego stroju niż ten oryginalny. Gdy, wybieram inny i zatwierdzam go, to po zatwierdzeniu go w grze mam oryginalny strój. Mieliście/Macie taki problem, jak można to naprawić czy zrobić, aby mieć inne stroje... ???
Obrazek
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

ejj stary a po co ci stroje jak i tak nie widać połowy postaci na emulatorze ?? przez błędy graficzne :P
Awatar użytkownika
Ravven
User
User
Posty: 56
Rejestracja: 30 grudnia 2004, 13:08

Post autor: Ravven »

Umiesz czytać ze zrozumieniem ?? :P Tam było napisane pytanie do użytkowników PS2 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Ravven, trza było sprecyzować (pomijam fakt, że --==ReY_MM==-- jest posiadaczem PS2 ;P). Ponadto powineneś wiedzieć, że takich kwestii nie omawiamy na forum - w podobnych problemach z pomocą spieszy GameFAQs.
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Byłym posiadaczem PS2 :cry: ale chce sie pochwalić że za niedługo inwestuje w Spagettiaka zwanego makaronem ... dla niewtajemniczonych makaron --> SeGa Dreamcast :lol: i oświadczam że jak listoprzynosz zapuka do mnie do drzwi to słuch na forum o mnie zapadnie :P nie oderwe sie od fotela i telewizora na którym będe ogrywał mojego kochanego braciszka :twisted: :mrgreen:

Nie radzę odkopywać tematów z taką częstotliwością i dopisywać kolejnych wzmianek nt. DC w miejscu do tego nie przeznaczonym - Bzy.
ODPOWIEDZ