emulator Nintendo 64

Masz problem z emulatorem innego systemu? Chcesz pogadać o emu NESa, SNESa, N64, SS, X-Box, DC itd? Zapraszamy
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

W takim razie czestuje zakaska przed daniem glownym :].
Awatar użytkownika
Zardon
Administrator
Administrator
Posty: 510
Rejestracja: 13 stycznia 2005, 18:17
Kontakt:

Post autor: Zardon »

powiem szczerze, że co prawda pobrałem najnowszy PJ64 ale nie miałem jeszcze okazji go wypróbować
Żałój, jest niezły ;)
Mam pytanie, czy mógłbym umieścić moją autorską recenzje gry SSB na forum?
Obrazek
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Sprawdziłem, rzeczywiście wersja wypasiona, ruszyło sporo gier, które wcześniej nie chodziły, a większość bugów została rozwiązana... boli mnie tylko, że StarFox (gra przemocna przeszedłem z 50 razy i wciąż do niej wracam) ciągle się przycina przy przelocie między planetami :(
Mam pytanie, czy mógłbym umieścić moją autorską recenzje gry SSB na forum?
A czemu by nie. Chciałbym tylko zaznaczyć iż ze względu na fakt iż serwis zajmuje się emulacją PSX/PS2 Twój tekst niestety nie trafi na łamy działu {Gry > Recenzje}.
2BII!2B
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Chcialbym poinformowac o pewnym pomocnym manualu, ktory z cala pewnoscia ulatwi zycie osobom, majacym problemy z konfguracja i uruchamianiem Project64 - powszechnie uznawanego za najlepszy emulator Nintendo 64 dla PC.

Otoz mily czlowiek imieniem Gent stworzyl interaktywny tutorial zgodny z ostatnia wersja emulatora [1.6]. Bardzo pozyteczna rzecz i niezwykle latwa w obsludze. Przekonajcie sie sami - Project64 1.6 Tutorial.

Info o projekcie wyciagniete ze skarbnicy serwisu EmuFanatics, dzieki uprzejmosci niejakiego PsyMan'a.
adisssS
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 21:15

Post autor: adisssS »

Dostałem od brata Project64 1.6 i gry mi się tną razem z głosem, tną że w sensie że powoli chodzą albo inaczej mówiąc muli mi się;/ są jakieś emulatory na n64 które się nie tną?? albo co zrobić żeby ten emulator nie tną się...
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Jaki masz sprzęt? Temat odgrzebany sprzed 5 lat, więc skoro na ówczesnych komputerach emulator pracował w full speed to dziś nie powinien mieć z tym najmniejszych problemów :]
2BII!2B
adisssS
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 21:15

Post autor: adisssS »

jaki sprzęt?? no ja mam komputer

Intel(r)
Celeron(R) CPU 2.66GHz
2.67 Ghz, 256 MB RAM
ODPOWIEDZ