config Budokai 2,3

Masz problem z konkretnym tytułem i emulatorem PCSX2? Oto miejsce gdzie powinieneś go opisać.
JaRuTo
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 24 grudnia 2005, 11:28

Post autor: JaRuTo »

Chyba mam dowod na to ze obraz gry jest schrzaniony http://img360.imageshack.us/my.php?imag ... ai31yx.jpg to jest moja wersja gry i wyraznie widac ze sa braki w menu options czyli nie ma liter na zielonym pasku a powinny byc i do tego jeszcze dochodzi fakt ze w menu practice (training) postacie w tym trybie pokazane sa i nie robi zwiechy przy walce a natomiast w trybie "duel" podczas wczytywania areny gra sie zawiesza..jak myslicie czy mam racje ze obraz gry jest wadliwy? :roll:
"Patrz pod spód tego co zakryte"
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Hmm ... powiem ci coś .. siedziałem godzinami .. męczyłem sie z tym emulatorem żeby mieć choć 10 fps .... do momentu aż zobaczyłem dwie cyferki zero .. kropka ..osiem .... i wyobraź sobie że na wersji 0.8 nic niejest idealne... tak czy inaczej ..... powodzenia ( ja juz sobie odpuściłem .... przy okazji bo forum widuje dosyć rzadko Bzyku napisz do mnie w wolnej chwili ( moje nowe GG->5946458 ) JESTEM " INWIZIBLE "CAŁY CZAS więc pisz śmiało
JaRuTo
Junior
Junior
Posty: 6
Rejestracja: 24 grudnia 2005, 11:28

Post autor: JaRuTo »

moze cos z nowsza wersja sie zmieni ale na duzo nie licze, nie ludze sie, wiem ze nie jest latwe zrobienie takiego emulatora a a co dopiero udoskonalanie go, naprawde podziwiam gosci ktorym chce sie robic cos dla ludzi, w przyszlosci gdzies tak mysle za 2-3 lata bedzie pewnie juz mozna pograc bezstresowo w budokai, a poki co nie oplaca sie grzebanie w nim tak jak ty mowisz ReY...pozdro.
"Patrz pod spód tego co zakryte"
--==ReY_MM==--
Senior
Senior
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2005, 19:09

Post autor: --==ReY_MM==-- »

Za 2 -3 lata PS2 nowe będzie za tyle co teraz Game Cube ( 200-300 zł) :wink:
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5248
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

--==ReY_MM==-- pisze:Za 2 -3 lata PS2 nowe będzie za tyle co teraz Game Cube ( 200-300 zł)
Myślę że cena zejdzie nawet poniżej 200zł.
2BII!2B
ODPOWIEDZ