PSEmu.pl has detected visit from non-polish host. site to with google or hide this message.
Strona przechowuje informacje w plikach cookies, zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz dokonać zmian zasad korzystania z ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki i/lub UKRYĆ ten komunikat.
PSEmu: PlayStation Emulation
Serwis PlayStation PlayStation 2 Forum IRChat
Działy
 · Aktualności
 · Arkadia
 · Baza Linków
 · Download
 · Emulacja PSX
 · Emulacja PS2
 · Forum
 · IRChat
 · Konkursy
 · Redakcja
 · Ustawienia

SzukajZnajomi
Proudly Hosted on Emulation64 server
Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
squarezone.pl - zaglab sie w swiat gier Square
PlayStation Portable Poland
Najwiekszy polski serwis poswiecony zagadnieniom we2002
Reklama

Info
PSEmu / PSePSXe
istnieje od 02-08-02,
czyli 6507 dni

Osób online: 7
Userów: 0
Gości: 7
Statystyki zbiorcze


Reklama


[ Informacje ogólne | Przyjaciele PSEmu.pl | Materiały reklamowe ]Informacje o reklamie

Chcesz zwiększyć oglądalność swojej strony, rozreklamować oferowane produkty lub po prostu zobaczyć swoje materiały reklamowe na łamach serwisu PSEmu.pl? To nic trudnego - wystarczy przeczytać uważnie poniższe informacje.


W chwili obecnej oferujemy dwa rodzaje reklamy na łamach PSEmu.pl:

1) Reklama darmowa dla niekomercyjnych witryn internetowych.
Prowadzisz ciekawy, niekomercyjny serwis i chcesz za darmo umieścić swój: sznurek, przycisk lub tabliczkę reklamową w naszym serwisie? Proszę bardzo:

  • pozostaw tekstowy odnośnik z opisem swojej strony na łamach działu Baza Linków.
  • dokonaj wymiany buttonów z PSEmu.pl. Wymagania - tematyka zbliżona do treści naszej witryny (tj.: konsole, gry, emulacja, itp.), zgodność z polskim i międzynarodowym prawem oraz co najmniej 1500 odwiedzin dziennie. Liczba miejsc ograniczona. Zaproponuj wymianę buttonów.
  • dołącz do programu `Przyjaciele PSEmu.pl` i weź udział w kompletnej kampanii bannerowej. Kilka sekcji reklamowych, tysiące stron emisji i dziesiątki tysięcy wyświetleń. By dowiedzieć się więcej przejdź do strony programu partnerskiego.

2) Reklama płatna, przeznaczona dla firm, instytucji i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Co prawda serwis PSEmu.pl jest przedsięwzięciem niekomercyjnym i za korzystanie z jego zasobów nie pobieramy żadnych opłat, jednakże jego działalność pociąga za sobą pewne koszta. Dlatego też, aby choć częściowo zdobyć fundusze na opłacenie domeny czy organizowanie konkursów z nagrodami zdecydowaliśmy się udostępnić możliwość reklamy w serwisie również podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.

Co więcej, w przypadku reklamy płatnej jesteśmy w stanie zapewnić elastycznośc i dużą swobodę wyboru dostosowując nasza ofertę do oczekiwań, wymogów technicznych i "portfela" klienta. Dla przykładu cena reklamy w naszym serwisie może wynieść nawet 10-15zł za miesiąc, możemy zaoferować reklamę za pomocą bannera, panelu reklamowego, pop-up'a, reklamy tekstowej itp., w końcu możemy wzbogacić ofertę o wykonanie materiałów reklamowych bądź nawet o umieszczanie / pozycjonowanie serwisu reklamodawcy w wyszukiwarkach internetowych. Jednym słowem jesteśmy otwarci na propozycje.

Wszelkie pytania oraz oferty związane z płatną reklamą w serwisie PSEmu.pl należy kierować pod adres mailowy reklamy_WYWAL_TO@psemu.pl przy czym :] wyrażenie "_WYWAL_TO" należy oczywiście usunąć z adresu.


"; ?>