problem z video proszęo pomoc

Problemy z emulatorem ePSXe i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
smile_budda
Junior
Junior

problem z video proszęo pomoc

Post autor: smile_budda »

mam ePSXe i wchodze w run CD czy jakośtak mam płyki z ff8 i ff7 i wyskakuje mi następujoncy kompunikat:
ePSX is NOT completely configurated go to config->video to configure it

prosze o szybkom odpowiedz
(pozdro dla adminów zajebista stronka panowie :) )
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator

Post autor: BzyRes »

Zanim w cokolwiek zagrasz powinieneś skonfigurować ePSXe:

- pobrać pluginy (Download)
- rozpakować i skopiować do katalogu 'plugins'
- ustawić poszczególne wtyczki, w tym przypadku graficzną (optymalne konfiguracje masz w dziale Artykuły)
smile_budda
Junior
Junior

oki sprawdze czy sie uda jak nie t obędę pytał dalej dzienki ziomku

a tak apropos plugny mam
:?

ej siemka ja co do tego problemu z emulatorem cos tam wideo mam wind XP nwidie karte i hujstwo nie działła za to na CVGS(emulator) prawie mi wszystko działa mam tam tylko 1 problem ale strasznie denerwujoncy i nie da sie kurna z tym graćmam takie jakby zawieszki wiesz cisne gura on dopiero po chwili załapuje a jak puszcze idzie dalej kumasz chyba nie?? takie zawieszki nie moge na przykład w drzwi wejść i takie tam jak możesz odpowiedz

jak masz gg daj mi numer to sie odezwe
BzyRes,
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator

Bardzo proszę - nie pisz swoich postów jeden pod drugim tylko używaj opcji 'edytuj'.

Kompletnie nie wiem, co masz na myśli. Napisz, jakiej gry dotyczy problem, jakiej konfiguracji pluginów używasz, etc. Bez odpowiednich informacji trudno jest cokolwiek poradzić.

Nie używam GG. Jedyna droga komunikacji ze mną to forum :].
smile_budda
Junior
Junior

oki sor za pare postów jużci muwie w czym mam dookładnie problem:
ePSX is NOT completely configurated go to config->video to configure it
takie cośmi wyskakuje jak włanczam płytke i nie wiem w kit co zrobićzrobiłem podług instrukcji w artykułach (emulator ePSXe) nawet mam biosa i to drugie
wchodze w:
config>video i pojawia mi się ogno z napisem config video niżej select video plugin
i taka linijka biała z strzałkom ktura jom otwiera i to jest puste!! nic tam nie ma a mam te pluginy co w artykule miałem ściągnąć no nie wiem ja załamki dostane najpierw prubowałem sobie pograć w final fantasy 7 i 8 ściągając go z netaa i nie udało sięplik był zawirusowany a teraz odkupiłem od kolegi płytki z playa i terz ni emogę pograć

a co do tego drugieg emulatora(CVGS) tego wogle nie formatowałem czy jak tam si eto muwi nie wiem o co chodzi gra ładnie pienknie mi się włancza sawy działajom ale przyciski "zwonione reakje majom" ja naciskam one po chwili załapujom

ty masz głowę do tego jak tyle ci napisałem pewnie bedziesz wiedział o co mi chodzi

proszę o odpowiedz i po raz wtury pozdro :o
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator

A skopiowałeś pluginy (rozpakowane) do folderu 'plugins' (jest w katalogu z ePSXe)? Jeśli nie, to uczyń tak, jak Ci napisałem.

Jeżeli miałeś jednak skopiowane, to proponuję usunąć emulator oraz zainstalować i skonfigurować go ponownie.

Co do CVGSa. Domyślam się, że potrzebny jest patch. W celu zaoszczędzenia czasu i nerwów polecam pobranie emulatora o nazwie Emurayden (klon CVGSa, który nie musi być patchowany) - do znalezienia w guglach.
smile_budda
Junior
Junior

oki dzienkuje ziomku odrazu wyprubuje twuj sposób i powiem czy siępowiodło czy nie ;)

o kurde właśnie ja mam emuraydena i wnim dzieję się dokładnie tak samo kurde kurde kurde

też takie zwolnienia som co powinienem zrobić teraz!!??

to jest ten programik z łbem raydena z Tekena am go powaga i kurde mi teztak sięzwalnia
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator

Zrzucić grę do obrazu (za pomocą CloneCD / Alcohol120%) i zamountować ją w jakimś Virtualu (polecam Daemon Tools - do pobrania w dziale Download). Odpalić grę za pomocą Emurayden'a (tą, która siedzi w wirtualnym dysku - pozostałe płyty należy wyjąć z napędu (-ów). Napisać o rezultatach.
smile_budda
Junior
Junior

oki jużto robie jak skończe napisze "posta"

a tak apropos wejdz tutaj
http://www.psemu.pl/index.php?dzial=Dow ... liki&kat=4
i na tym adresie ciekawie zapowiadajoncy sięplik nie istnieje mianowicie :
CVGS Video Patch XP
Connectix VGS

narazie kopiuje plytke na dysk

ej nie wiem jak to działa mam obraz płyty na dysku i mam zainstalowanego virtual demon manger i co dalej mam obraz mam program i nie wiem jak dalej z tym ruszyćkonieczna pomoc ;) :D
smile_budda
Junior
Junior

ej no możes zmi powiedzieć detale odnośnie tego obrazu płyty?? <czytaj wyżej
ODPOWIEDZ