Pytania o pcsx2

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
HobikSlim
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 09 grudnia 2006, 11:51

Pytania o pcsx2

Post autor: HobikSlim »

Kompetnie niewiedziałem gdzie sie o to zapytać mianowicie niemogę znaleść informacji o prubie emulacji GTA LCS czy ktos prubował jakie wyniki? chcę sie wziaść za prube odpalenia gier: GTA LCS, GTA3 (czy jest grywalne bo podobno tak) i The Geteway (wiem że black monday jest nieuruchamialne a jedynka?) Muj sprzęt wiem że słaby i spodziewam się slajdów ;) Radeon 9600pro 256ddr AMD 1.6 GHz A i jeszcze jedno kumpel mi dzisiaj muwił żę wyszedłnowy emu pcsx2 i ze odpala gry z dobrą prędkoscia (29fps) nawet na średnim kompie ? podejzewam ze to bujda tak? A wiec podsumowaujac patrząc na muj sprzęt powiedzcie mi czy jest grywalne i jak tak to ile fps?
GTA3
GTA LCS
The Geteway 1
Aha puźniej będę napewno pisał w problemach ;) Na grafice mi neizależy liczy isę dla mnie tylko prędkosć i tak będę konfigurwał muj emu.

dzięki za odp sorka za błędy
Awatar użytkownika
Misiek
User
User
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwietnia 2006, 17:11

Post autor: Misiek »

Radeon 9600pro 256ddr AMD 1.6 GHz A
Slabiutko naprawde slabiutko moze bedziesz miec max 15 klatek ale to max, Jak nie mniej.
emulacji GTA LCS czy ktos prubował jakie wyniki? chcę sie wziaść za prube odpalenia gier: GTA LCS, GTA3 (czy jest grywalne bo podobno tak) i The Geteway (wiem że black monday jest nieuruchamialne a jedynka?)
GTA LCS Jest niegrywalne, GTA III jest niegrywalne, The Gateway brak informacji ale prawdopobnie takze jest niegrywalne
odpala gry z dobrą prędkoscia (29fps)
Odpalac moze i odpala ale napewno nie ma stalej predkosci 29FPS i sformuowanie sredniego to malo powiedziane. Do jako takiej rozrywki potrzeba pzynajmniej jakiegos AMD 64+ 1GB Ram i karta 6600 GT to sa minimalne wymagania jak na dzisiaj
Posiadane konsole:
PS3 :twisted:
ODPOWIEDZ