czy jest sens

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
Awatar użytkownika
matthouse
Junior
Junior
Posty: 17
Rejestracja: 16 sierpnia 2006, 10:46

czy jest sens

Post autor: matthouse »

czy jest sens emulowac na tym sprzecie :
amd sempron 2,6 ghz 1024 mb ram ddr 2 MSI 6600 gt 128 ram
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator
Posty: 2048
Rejestracja: 17 lutego 2003, 18:50

Post autor: BzyRes »

Powiem ci, że nic nie ma sensu głębszego. Najlepiej się od razu zabić.

A tak całkiem szczerze. Istnieje już odpowiedni temat, służący wymianie informacji w zakresie posiadany sprzęt vs PCSX2. Tam skieruj swoje kroki.

Ja to widzę tak. Bez względu na to, jaki sprzęt posiadasz, emulacja PS2 nie ma najmniejszego sensu tak długo, zanim nie zaczniesz czegoś emulować, choćby celem testów. W kwestiach spornych tego typu najlepiej podejść do sprawy organoleptycznie. Załatwić grę [na początek mocno sugerowany Beats of Rage, o czym nasz winter_mute pisał wielokrotnie], zorganizować cała resztę niezbędnych plików i z udziałem PCSX2, metodą prób i błędów, próbować wycisnąć ze swego komputera ile tylko się da.
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Posty: 5227
Rejestracja: 04 września 2002, 12:21
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

czy jest sens emulowac
To zależy od Twojego nastawienia, bo jesli liczysz na zawrotną prędkość i możliwość uruchomienia wszystkich wilekich tytułów wydanych na PS2 to nie.
Jeśli natomiast chcesz się pobawić emulatorem, zobaczyć jak co działa, sprawdzić swe możliwości w dziedzinie optymalizacji Windowsa pod względem wydajności systemu czy w końcu nacieszyć się mozliwością uruchomienia paru gier z PS2 na Twoim kompie (przy czym kilka z nich powinno znośnie pracować) to odp. brzmi tak.
2BII!2B
ODPOWIEDZ