Problem - PCSX2+Pad

Problemy z emulatorem PCSX2 i narzędziami dla niego przeznaczonymi.
kamonre
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 08 sierpnia 2008, 18:58

Problem - PCSX2+Pad

Post autor: kamonre »

Witam. Mam problem z padem. Otóż podczas konfiguracji wtyczki SSSPSX PAD PLUGIN jak dusze pierwszy raz na obojętnie jakie pole [oprócz LX/LY/RX/RY] to odlicza 10sek, wduszam obęjtnie jaki przycisk na padzie, czy to gałka nawet, binduje się to jako J0_AXIS0_MIN. No to klikam następny raz, czas już nie leci, tylko od razu, znów binduje J0_AXIS0_MIN. Muszę tak parę razy próbować i złapać, aż załapie ten odpowiedni przycisk. W LX/LY/RX/RY zamiast J0_AXIS0_MIN robi się J0_AXIS0. Ale to i tak nic, bo nawet po ciężkich próbach skonfigurowania wtyczki, odpalam grę i co? Wariuje po menu góra dół, lewo prawo ... Nie mam pojęcia z czym to jest związane. Wspomnę, że używałem kiedyś alternatywnych sterowników do pada, ale je całkowicie usunąłem i dzieje się to samo. Podam jeszcze jakąś tam nie-szczegółową konfigurację:

PAD: XBOX 360 Wireless
STEROWNIKI DO NIEGO: Microsoftu, v 1.1
OS: WIN XP Pro SP3


Jeśli chcecie jeszcze jakieś dane to piszcie, lub podawajcie od razu rozwiązania, format to ostateczność. Dzięki.

EDIT: Dodam jeszcze, że nie tak dawno temu było dobrze [nie wiem czy miałem wtedy sp3, ani jaka to była wersje wtyczek i pcsx2]. Jak co sp3 odinstalować nie mogę, bo nie ma jakiegoś pliku, którego pewnie sam nie zainstalował -,-'.

EDIT2: Pad też oczywiście działa dobrze poza PSCX2, a gra to Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3, ale to chyba nie ma znaczenia.

Pozdrawiam,
kamonre.
ODPOWIEDZ