Osiągi Suzuki Escudo w GT2

Ogólne dyskusje na temat gier.
mazgaj1
Senior
Senior

Osiągi Suzuki Escudo w GT2

Post autor: mazgaj1 »

właśnie próbuję wyciągnąć escudo 400km/h w GT2 na tym torze do bicia prędkości. mam 399,5. komuś się udała czterysetka ?
Ostatnio zmieniony 07 maja 2005, 16:18 przez mazgaj1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
The Godfather - An Offer You Can't Refuse
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator

Post autor: BzyRes »

Brzydki Off-Topic. Przeciez mamy kilka tematow poswieconych GT2 - nie lepiej napisac tam?

Wersja PAL czy NTSC? Napisz ktora, to sie przejade :].
mazgaj1
Senior
Senior

BzyRes pisze:Brzydki Off-Topic. Przeciez mamy kilka tematow poswieconych GT2 - nie lepiej napisac tam?

Wersja PAL czy NTSC? Napisz ktora, to sie przejade :].
przepraszam :P
PAL. a czy to ma różnicę ?
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator

Ma. PAL mam pod reka, a NTSC na polce :]. Zartuje. Chodzi o to, ze obydwie wersje GT2 nieznacznie sie od siebie roznia. A to nazwa jakiegos auta, a to osiagami innego [np. waga, czy moca silnika]. Pamietam, ze roznice dotyczyly kilku doslownie samochodow, a przyznac musisz, ze lepiej testowac identycznymi pod kazdym wzgledem [oprocz indywidualnych ustawien].
Ponadto w wersji NTSC mamy predkosc podawana w mph, a w PAL w km/h [i nie da sie chyba tego zmienic, chyba ze za pomoca PECa].

Dokoncze robote, odpale GT2 i sprawdze, jak to jest z tym Escudo. Jak pojade wiecej niz 400, to zarzuce screenem.

BTW; zaloze nowy temat dla tego watku, bo Off-Topic wyszedl karygodny :].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

414 jednostek w wersji Jap. NTSC
2BII!2B
Adidadi
Junior
Junior

Post autor: Adidadi »

[/quote]
PAL. a czy to ma różnicę ?[/quote]

CZtałem że wersja PLA miała inną gorszą ścieżke dzwiękową ale za to NTSC miała gorsze brzmienie samochodów
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator

Sciezka dzwiekowa, a raczej utwory przygrywane podczas jazdy roznia sie pomiedzy wersjami PAL i NTSC U/C a NTSC Jap. W dwoch pierwszych mamy licencjonowane kawalki, dostosowane do potrzeb mniej egoztycznego gracza. Japonskie GT2 ma juz bardziej osobliwa muzyke, ktora mi na przyklad, bardzo przypadla do gustu. Co kto lubi, wiec o gorszej, czy lepszej sciezce dzwiekowej bym nie mowil :].

*EDIT
właśnie próbuję wyciągnąć escudo 400km/h w GT2 na tym torze do bicia prędkości. mam 399,5. komuś się udała czterysetka ?
404 na NTSC Jap.
mazgaj1
Senior
Senior

to grzebałeś coś w ustawieniach czy standardowo ?
Obrazek
Awatar użytkownika
BzyRes
Administrator
Administrator

Sek w tym, zeby pobawic sie ustawieniami skrzyni biegow. Escudo nie moze pokazac pelni swoich mozliwosci na defaultowym konfigu, wiec nalezy wydluzyc odpowiednio poszczegolne przekladnie.

Obrazek

Tak oto wyglada skrzynia biegow w moim Escudo - ustawienie 'na chama' tylko po to, zeby podbic nieznacznie predkosc. Wsytarczy troche pokombinowac i nawet w_m'owe 414 km/h jest do osiagniecia :].
winter_mute
TROLOŻERCA
TROLOŻERCA
Kontakt:

Post autor: winter_mute »

Ponadto w wersji NTSC mamy predkosc podawana w mph
Moja wersja Jap. NTSC ma włączone wyświetlanie km/h.
to grzebałeś coś w ustawieniach czy standardowo ?
Nie ma bata by wyciągnąć więcej niż 400km/h na standardzie. SuperSofty, modyfikacje i odpowiedznie ustawienia (co z wszędobylskimi krzaczkami w wersji Jap nie jest takie proste) to podstawa :!:
2BII!2B
ODPOWIEDZ